Wspierajmy Pasję – Ty też możesz pomóc. Zapobiegajmy zamiast leczyć.

Możesz przeznaczyć 1,5 % podatku i wesprzeć  pasję dzieci i młodzieży. Zapobiegajmy zamiast leczyć

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”
pozyskiwanie środków z 1,5% podatku – KRS:0000270261

W wyniku współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” Szkoły Tańca MYKA Zamość, każda osoba płacąca podatki może przekazać 1,5 % swojego podatku na organizację turniejów tańca przez Szkołę Tańca MYKA Zamość. Środki te mogą być wykorzystane wyłącznie na organizację turniejów.

Fundacji Studencka „Młodzi-Młodym” wspiera rozwój szkół i klubów sportowych, pomaga niepełnosprawnym i realizuje marzenia indywidualnych osób. Więcej o fundacji tutaj

Nasze Turnieje

Szkoła Tańca M. i J. Myka jest organizatorem corocznych turniejów tańca „O Puchar Roztocza”, w których każdorazowo rywalizuje kilkuset uczestników.

W ciągu 30 lat działalności szkoła była organizatorem ponad 50 turniejów tańca. Wśród nich były Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, kilkukrotnie Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, turniej z cyklu GRAND PRIX POLSKI a nawet MISTRZOSTWA POLSKI PTT i FTS w tańcach standardowych.

Turnieje te umożliwiają rywalizację i rozwijanie pasji tanecznej setkom, a wręcz tysiącom tancerzy. Są dla nich znakomitą motywacją do dalszej pracy, rozwoju i możliwością prezentacji tanecznych umiejętności na każdym poziomie, od tancerzy początkujących, aż po tych na najwyższym polskim i światowym poziomie.

Zapobiegajmy zamiast leczyć

Dzisiaj, kiedy tak bardzo ważna jest dbałość o równowagę psychiczną i zdrowie fizyczne, zalet tańca nie można przecenić. Według zgodnych opinii lekarzy, popartych badaniami naukowymi, taniec jako jedna z najlepszych aktywności polecany jest w każdym wieku.

Jak możesz pomóc?

Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniają się do organizacji kolejnych turniejów tańca w imieniu szkoły i jej uczniów serdecznie dziękujemy.

Jedną z form pomocy jest przekazanie 1,5% podatku z przeznaczeniem na organizację następnych turniejów.

Środki te mogą być wykorzystane wyłącznie na ten cel – na organizację turniejów tańca przez Szkołę Tańca M. i J. Myka.

Przekaż 1.5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym:

SZKOŁA TAŃCA M. i J. MYKA 16249

Wpłat indywidualnych można dokonywać na rachunek bankowy:

35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A. ,
w tytule wskazując dopisek Partnera: SZKOŁA TAŃCA M. i J. MYKA 16249