Pensjonat Myka***

Kilka lat temu wybudowaliśmy pensjonat, w którym obecnie prowadzimy także zajęcia taneczne, organizujemy imprezy firmowe, rodzinne, bale, również turnieje tańca.

obiekt_1

W naszym pensjonacie czeka na Gości 30 miejsc noclegowych w nowocześnie i komfortowo urządzonych, przestronnych pokojach. Wszystkie pokoje są z łazienkami, każdy jest też klimatyzowany, bardzo bogato wyposażony i pozwala na wygodny pobyt nawet czterech osób.

Wyposażenie pokoi to telewizor, sejf, telefon, stolik z krzesłami, biurko, rozkładana kanapa, suszarka do włosów, deska do prasowania (żelazko nieodpłatnie dostępne w recepcji). W każdym pokoju znajduje się też aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, czajnikiem oraz zastawą stołową, pozwalający na samodzielne przygotowanie posiłków.

Możecie jednak także skorzystać z naszej kuchni, która poleca obfite śniadania i smaczne całodzienne wyżywienie. Tak przestronne i bogato wyposażone pokoje są unikalną ofertą w Zamościu, pomimo iż funkcjonuje tu duża ilość hoteli. Mamy jeszcze jedną zaletę, to bardzo atrakcyjna cena pokoi, szczególnie przy wykorzystaniu ich przez trzy, cztery osoby.

Ogromnym atutem naszego pensjonatu są sale balowo-szkoleniowe (każda z parkietem, profesjonalnym nagłośnieniem i w pełni klimatyzowana), które pozwalają na organizację w największej sali, konferencji dla ponad 400 osób i imprez dla ok. 220 osób, w mniejszych dla około 100 lub tylko kilku osób. Przy wykorzystaniu dwóch sal możemy zorganizować konferencję na 500 osób, a na przykład wesele, czy studniówkę na ponad 300 osób. Zapraszamy.

Więcej na www.noclegizamosc.pl