Lejdis CAMP MYKA 2024

Zapraszamy na fantastyczny weekend w damskim gronie.

Sukces imprez „Lejdis”, które na stałe wpisały się w coroczny kalendarz Szkoły Tańca MYKA Zamość zachęca nas do wykonania kolejnego „tanecznego kroku”. Dlatego też postanowiliśmy zaprosić panie na „Pierwszy Lejdis CAMP MYKA 2024”

Dla kogo?

Lejdis CAMP MYKA jest Dla wszystkich pełnoletnich kobiet. 🙂 Bez względu na to, czy jesteście naszymi uczennicami, czy też nie. Bez względu na to, ile macie lat, gdzie mieszkacie, czy chcecie spędzić weekend z nami same, czy z grupą koleżanek, a może mama z córką? Bez względu na to, czy potraficie tańczyć, czy uczęszczacie na jakieś zajęcia taneczne, czy macie może z tym problem, a może to wasze marzenie?

Nasze najważniejsze założenie jest podobne, jak to, które mamy organizując z okazji Dnia Kobiet imprezy „LEJDIS” w
Pensjonacie MYKA Zamość: bawić się dobrze, intensywnie, wyłącznie w damskim gronie. Odpocząć od codziennych trosk i problemów, chociaż fizycznie nie bardzo odpoczywamy :))

Gdzie i kiedy odbędzie się Lejdis CAMP MYKA?

19-21.04.2024 w Hotelu Panorama *** w Okunince nad Jeziorem Białym.

Zasady?

Umiejętności taneczne nie są wymagane, żeby wziąć udział w Lejdis CAMP MYKA, natomiast chociaż podstawy tańca mile widziane. Planujemy zajęcia taneczne, ale będzie to nauka od podstaw prostych choreografii tanecznych. Więcej szczegółów znajduje się w ulotce poniżej.

Zapraszamy, pomyśl wreszcie o sobie, zaproś koleżanki i jedź z nami na „Pierwszy Lejdis Camp MYKA 2024?”

Zgłoszenia na Lejdis CAMP MYKA

Zgłoszenia w naszej recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu +48 609 73 71 73  Można zgłosić się także mailem recepcja@myka.pl