Fit dance dla kobiet

Zapraszamy panie na zajęcia fit dance od 18 marca 2024

Fit Dance – to taneczny trening

Fit Dance to połączenie różnych form tańca z elementami ćwiczeń fizycznych. Próby łączenia ćwiczeń fizycznych z muzyką były czynione już od dawna. Jako pierwsze prowadzone były zajęcia ,,Jazzercise” czyli aerobik z elementami tanecznymi, który stworzyła Judy Sheppard Misset w 1970r . Następnie dołączyły podobne formy np. Zumba. Obecnie Fit Dance staje się coraz bardziej rozpoznawalnym modelem prowadzenia zajęć łączących sztukę tańca z ćwiczeniami fizycznymi. Zajęcia składają się z prostych kroków tanecznych połączonych z treningiem wytrzymałościowym wzmacniającym wybrane partie ciała. Fit Dance daje możliwość spełnienia się w tańcu, spalenia kalorii, wzmocnienia ciała i przeżycia przyjemnych i satysfakcjonujących chwil z muzyką. Zajęcia nie tylko pomogą poprawić kondycję, ale i napełnią wielką dawką optymizmu.

Mimo zróżnicowanej muzyki kroki nie są skomplikowane co daje możliwość włączenia się do ćwiczeń na każdym etapie zaawansowania. Nie trzeba uczyć się stałego układu, wystarczy obserwować instruktora, można też podążać za swoimi krokami i dać się ponieść swojej fantazji.

Co da Ci Fit Dance?

– Poprawi sprawności i koordynację ruchową oraz gibkości ciała
– Pomoże w kształtowaniu wysportowanej i zgrabnej sylwetki oraz właściwej postawy
– Nauczy poruszania się z wdziękiem i gracją oraz zwiększy płynność ruchu
– Spowoduje wzrost pewności siebie i zwiększenie świadomość swojego ciała
– Zwiększy wytrzymałość i wydolność Twojego organizmu
– Wywoła poczucie radości i satysfakcję z tańca
– Zrodzi odprężenie dla ciała i umysłu

Zasady

Zajęcia rozpoczynamy 18 marca i planujemy je w poniedziałki o godz. 19.30. Obowiązują wcześniejsze zapisy (kontakt)
Na zajęciach obowiązują karnety. Te same karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdych prowadzonych w naszej szkole zajęciach solo, czyli także zumby i lady latino (więcej).

Osobom, które mogą uczęszczać na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu polecamy karnet na 8 wejść (22,50 zł/wejście) , który jest ważny dwa miesiące. Jeżeli jest szansa na częstsze zajęcia, co bardzo polecamy, żeby efekt był i lepszy i szybszy, to bardziej opłacalny jest karnety na 12 wejść (20 zł/wejście), ważny aż trzy miesiące. Jeżeli może być u nas częściej niż dwa razy w tygodniu, a może ponadto skorzystać z innych kursów to najbardziej odpowiedni będzie karnet bez limitu wejść na każde z naszych zajęć i solo i parami aktualnie w cenie 250 zł za miesiąc. Natomiast dla osób, które nie mogą być u nas regularnie i obawiają się, że nie wykorzystają swojego karnetu polecamy karnet na 5 wejść w cenie 150 zł (30 zł/wejście) , który ważny jest aż do 30 czerwca, bez względu na to, kiedy zostanie kupiony. Aktualne ceny karnetów znajdziecie w cenniku.

Zajęcia solo (1 wejście) trwają 55 minut.

Instruktorem prowadzącym zajęcia będzie Izabella Sagańska.

Więcej informacji możecie uzyskać osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu +48 609 73 71 73  Można zgłosić się także mailem recepcja@myka.pl lub poprzez formularz on-line znajdujący się na naszej stronie (tutaj). Zapraszamy.