Indywidualne lekcje tańca

indywidualne-lekcje-tancaTo zajęcia, na których osoba lub para spotyka się z instruktorem by spełnić swoje najbardziej nagłe taneczne potrzeby. To także zajęcia dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą pojawić się na zajęciach zbiorowych lub indywidualnie chcą poprawić swoje taneczne umiejętności.
Polecamy je zarówno tym, którzy chcą nauczyć się swoich pierwszych kroków, np. przed weselem, balem czy studniówką jak i tym, którzy tańczą bardzo dobrze, ale chcieliby jeszcze lepiej. Istnieje możliwość wykupienia dowolnej ilości takich lekcji.
Na takich lekcjach przygotowujemy chętnych do studniówki, do wesela, narzeczonych do pierwszego tańca młodej pary, a tancerzy turniejowych do udziału w turniejach, nawet w Mistrzostwach Polski. Nie ma absolutnie przesady w stwierdzeniu, że takie lekcje są dla każdego.

Zgłoszenia na zajęcia

Więcej informacji możecie uzyskać osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu +48 609 73 71 73  Można zgłosić się także mailem recepcja@myka.pl lub poprzez formularz on-line znajdujący się na naszej stronie (tutaj). Zapraszamy