Nasze sale

Dysponujemy trzema salami szkoleniowymi (A,B,C),które nie tylko posiadają znakomite warunki do tańca, ale także doskonale nadają się do organizacji konferencji oraz imprez firmowych i rodzinnych.

Sale wyposażone są we wszelki sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia, konferencji lub spotkania firmowego.

Każda z nich posiada wydajną klimatyzację, olejowany parkiet (najlepszy do tańca), bardzo dobrą akustykę, lustra, profesjonalne nagłośnienie (wraz z mikrofonami bezprzewodowymi, także nagłownymi), możliwość częściowego lub całkowitego zaciemnienia oraz sprzęt audiowizualny włącznie z projektorem multimedialnym.

Nasze sale w zależności od Państwa potrzeb, mogą być wykorzystane dla grupy od kilkunastu do ponad 500 osób.

Największa SALA A znajduje się na parterze,posiada wymiary 14m x 24m i powierzchnię 336 m. kw. i w zależności od ustawienia może pomieścić do 500 osób, sala ta posiada zupełne zaciemnienie (zasłony blackout).

Druga co do wielkości z naszych sal – SALA B znajduje się na pierwszym piętrze, posiada wymiary 10m x 17m i powierzchnię 170 m. kw. i w zależności od ustawienia może pomieścić do 200 osób, sala ta posiada delikatne zaciemnienie (rolety).

Trzecia co do wielkości z naszych sal – SALA C znajduje się na pierwszym piętrze, ma powierzchnię 55 m. kw. i w zależności od ustawienia może pomieścić do 50 osób.

Przy każdej z sal znajdują się toalety i szatnie.