Zajęcia Solo

Oferujemy obecnie trzy rodzaje zajęć solo dla dorosłych. W naszej ofercie znajdują się: lady latino, zumba fitness, zumba gold oraz fit dance .

Na zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionym poniżej rodzajów zajęć z tym samym karnetem. Osobom, które mogą uczęszczać na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu polecamy karnet na 8 wejść  (22,50 zł/wejście) ważny jest dwa miesiące. Jeżeli jest szansa na częstsze zajęcia, co bardzo polecamy, żeby efekt był i lepszy i szybszy, to bardziej opłacalny jest karnety na 12 wejść  (20 zł/wejście), ważny aż trzy miesiące. Jeżeli może być u nas częściej niż dwa razy w tygodniu, a może ponadto skorzystać z innych kursów to najbardziej odpowiedni będzie karnet bez limitu wejść na każde z naszych zajęć i solo  i parami aktualnie w cenie 250 zł za miesiąc. Natomiast dla osób, które nie mogą być u nas regularnie i obawiają się, że nie wykorzystają swojego karnetu polecamy karnet na 5 wejść w cenie 150 zł (30 zł/wejście) , który ważny jest aż do 30 czerwca, bez względu na to, kiedy zostanie kupiony. Aktualne ceny karnetów znajdziecie w cenniku.

Zajęcia solo (1 wejście) trwają 55 minut.

1. Lady Latino

To zajęcia adresowane tylko do pań.

Na tych zajęciach panie nauczą się tańczyć, poprawią kondycję i zadbają o sylwetkę. Lady Latino to połączenie tańców latynoamerykańskich z intensywnością porównywalną w grupach zaawansowanych do zajęć aerobiku, w grupach początkujących są mniej intensywne.

Na zajęciach tych panie poznają podstawy salsy tańczonej solo, ale także innych tańców latynoamerykańskich: kubańskiej cha-chy, rumby, brazylijskiej samby, merengue, amerykańskiego jive’a, mambo czy bachaty.

2. Zumba fitness

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję, a przede wszystkim powoduje wzrost optymizmu i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.Zumba fitness

Zumba to zajęcia dla kobiet i mężczyzn.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają do zabawy. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista …. i wielu innych. Zumba …to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

3. Zumba Gold dla seniorów, ale nie tylko 🙂

To specjalnie opracowany program zajęć taneczno-ruchowych o najmniejszej intensywności w naszej szkole. W zajęciach tych mogą uczestniczyć i kobiety, i mężczyźni.

Są mniej intensywne niż zajęcia Lady Latino i tym bardziej niż zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecane są osobom, które nie mogą lub nie chcą uczęszczać na zbyt dla nich męczące zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecamy osobom w różnym wieku, które nie mogą ćwiczyć zbyt intensywnie.

4. Fit Dance

Fit Dance – jest to taneczny trening, połączenie różnych form tańca z elementami ćwiczeń fizycznych. Próby łączenia ćwiczeń fizycznych z muzyką były czynione już od dawna. Jako pierwsze prowadzone były zajęcia ,,Jazzercise” czyli aerobik z elementami tanecznymi, który stworzyła Judy Sheppard Misset w 1970r . Następnie dołączyły podobne formy np. Zumba. Obecnie Fit Dance staje się coraz bardziej rozpoznawalnym modelem prowadzenia zajęć łączących sztukę tańca z ćwiczeniami fizycznymi. Zajęcia składają się z prostych kroków tanecznych połączonych z treningiem wytrzymałościowym wzmacniającym wybrane partie ciała. FITDance daje możliwość spełnienia się w tańcu, spalenia kalorii, wzmocnienia ciała i przeżycia przyjemnych i satysfakcjonujących chwil z muzyką. Zajęcia nie tylko pomogą poprawić kondycję, ale i napełnią wielką dawką optymizmu.
Mimo zróżnicowanej muzyki kroki nie są skomplikowane co daje możliwość włączenia się do ćwiczeń na każdym etapie zaawansowania. Nie trzeba uczyć się stałego układu, wystarczy obserwować instruktora, można też podążać za swoimi krokami i dać się ponieść swojej fantazji.


Co da Ci Fit Dance
– Poprawi sprawności i koordynację ruchową oraz gibkości ciała
– Pomoże w kształtowaniu wysportowanej i zgrabnej sylwetki oraz właściwej postawy
– Nauczy poruszania się z wdziękiem i gracją oraz zwiększy płynność ruchu
– Spowoduje wzrost pewności siebie i zwiększenie świadomość swojego ciała
– Zwiększy wytrzymałość i wydolność Twojego organizmu
– Wywoła poczucie radości i satysfakcję z tańca
– Zrodzi odprężenie dla ciała i umysłu zajęcia adresowane do pań i panów. Joga to system ćwiczeń ciała, oddechu i umysłu. P

5. Joga (oferta aktualnie niedostępna do odwołania)

To zajęcia adresowane do pań i panów. Joga to system ćwiczeń ciała, oddechu i umysłu. Poprzez pracę z układem nerwowym obniża poziom stresu, wzmacnia i uelastycznia kręgosłup, zwiększa świadomość ciała. Ponadto reguluje pracę gruczołów, rozciąga i wzmacnia ciało. zajęcia są bardzo zróżnicowane, od spokojnych i relaksujących, do mocnego wysiłku angażującego wiele partii mięśni. Zakończenie zajęć to relaksacja przy dźwiękach gongu.

 Zgłoszenia na zajęcia

Więcej informacji możecie uzyskać osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu +48 609 73 71 73  Można zgłosić się także mailem recepcja@myka.pl lub poprzez formularz on-line znajdujący się na naszej stronie (tutaj). Zapraszamy.

Poniżej filmy prezentujące „migawki” zajęć solo.


Zapraszamy…