Klub tańca sportowego

klub-tanca-sportowegoW zajęciach tej grupy uczestniczą nasi najlepsi tancerze grup dziecięcych i młodzieżowych, którzy zdecydowali się (bądź planują to wkrótce) na podjęcie turniejowej rywalizacji w tańcu towarzyskim.

Zajęcia par sportowych odbywają się trzy razy w tygodniu. Z satysfakcją informujemy, że w zajęciach tej grupy uczestniczyli I Wicemistrzowie Polski w tańcach standardowych w kategorii par młodzieżowych. Obecnie nasza najlepsza para to II v-ce Mistrzowie Polski par dorosłych w tańcach standardowych. Pary tej grupy często możemy podziwiać na turniejach i pokazach tańca, a o ich sukcesach możecie przeczytać w dziale AKTUALNOŚCI, ARCHIWUM oraz w klasyfikacji GRAND PRIX (zawierającej wszystkie starty naszych par w danym roku).

Jeżeli taniec jest Waszą pasją, a w Waszych żyłach płynie choć odrobina „sportowej krwi”, to trenując w tej grupie będziecie mogli się zrealizować, spełniać swoje taneczne marzenia, dążąc do osiągnięcia perfekcji w tańcu.

Dla tych par organizujemy dodatkowe szkolenia z utytułowanymi szkoleniowcami oraz obowiązkowo obozy taneczne. Zdjęcia z obozów możecie obejrzeć w naszej Galerii. Polecamy Wam także nasze obozowe wieści, które znajdziecie w archiwum aktualności.