Oferta dla młodzieży

Studniówka, wesele, dyskoteka, salsoteka… wszędzie możesz czuć się dobrze, wystarczy kilka kroków i atrakcyjnych figur:-)

To program taneczny adresowany do młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Jego założeniem jest nauka tych tańców, które przydatne będą na dyskotece, studniówce, balu, weselu i wszędzie tam gdzie się tańczy. Program kursu obejmuje tańce do muzyki dyskotekowej czy klubowej (disco fox, disco rock lub disco samba) a także salsę kubańską w wersji liniowej i „rueda de cassino”. Na kursie trwającym dłużej niż kilka miesięcy, pojawi się również jive, walc wiedeński, walc angielski, tango, cha-cha, samba i wiele innych.

Nasze kursy dla młodzieży doskonale przygotowują do studniówki, ale też do każdej innej imprezy tanecznej, których w dorosłym życiu bez wątpienia będzie wiele. Nasi kursanci nie tylko nabywają podstawowych umiejętności tanecznych, ale także poznają zasady postawy, trzymania i prowadzenia w tańcu, dzięki czemu nabierają pewności siebie, lekkości i płynności ruchów, i zamiast „podpierać ściany”, czy wstydzić się braku tanecznych umiejętności, znakomicie bawią się tańcem na różnorodnych imprezach.

Młodzież, którą zainteresuje rywalizacja turniejowa, uczymy dziesięciu turniejowych tańców towarzyskich.

„Zaszepionym” tańcem nowoczesnym polecamy zajęcia street dance, które niewątpliwie przyczynią się do rozwinięcia umiejętności tanecznych, koordynacji ruchów i  „panowania” nad własnym ciałem.

W pierwszym roku nauki zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut. W kolejnych latach istnieje możliwość zwiększenia ilości zajęć, która w grupach najbardziej zaawansowanych, dochodzi do 6 godzin tygodniowo, a nawet tę ilość przekracza.

Ciekawym a jednocześnie atrakcyjnym i praktycznym pomysłem dla młodzieży jest Studniówkowy Kurs Tańca,

To oferta skierowana do uczniów szkół średnich, jednak raczej klas wcześniejszych niż maturalne (w przypadku klas maturalnych konieczne jest zintensyfikowanie zajęć). Jest to propozycja do całych grup i jej istotą jest to, że w takim kursie uczestniczą uczniowie jednej klasy (lub dwóch, a nawet trzech równoległych klas, tak by możliwe było tańczenie w parach), na indywidualnie ustalanych warunkach. Możliwe jest dla takich kursów ustalenie dogodnych dni i godzin zajęć, indywidualnego programu takiego kursu oraz atrakcyjnych warunków cenowych (zależnych od ilości osób na kursie).

Zgłoszenia na kurs

Więcej informacji możecie uzyskać osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu +48 609 73 71 73  Można zgłosić się także mailem recepcja@myka.pl lub poprzez formularz on-line znajdujący się na naszej stronie (tutaj). Zapraszamy.