Grupa Hobby i Turniejowa dla dorosłych

 

W ramach zajęć Grupy Hobby osoby, które już bardzo dobrze radzą sobie na parkiecie, rozwijają swoje umiejętności taneczne w zakresie 18 tańców towarzyskich. Dziesięciu turniejowych, którymi są: samba, cha-cha, rumba, passo-doble, jive, walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep oraz w innych tańcach towarzyskich (salsa, bachata, mambo, marengue, jitteburg, disco rock, disco fox, tango fińskie i in.).

Zajęcia w ramach grupy Hobby to doskonała okazja do oderwania się od codziennych problemów przy jednoczesnym doskonaleniu tanecznych umiejętności. To świetny sposób na aktywne spędzenie czasu, a w rezultacie poprawa kondycji, sylwetki i zdrowia.

 

Zajęcia te odbywają się dwa razy w tygodniu, kolejne spotkanie to practice polegający na tańczeniu i ćwiczeniu poznanych figur i kroków bez wprowadzania nowych elementów.

 

Na zajęcia tej grupy zapraszamy wszystkie dorosłe osoby, które posiadają już umiejętności taneczne, lubią tańczyć i chcą się bawić tańcem dla własnej przyjemności, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.
 
Od września 2015 roku powstała w naszej szkole także Grupa Turniejowa dla dorosłych, w której zajęcia odbywają się oddzielnie w stylu tańców standardowych i oddzielnie w stylu tańców latynoamerykańskich. Celem tych zajęć adresowanych do osób, które potrafią już tańczyć jest, jest doskonalenie tanecznych umiejętności, tak żeby chętni mogli wkroczyć na drogę turniejową.
Grupa Hobby - dla dorosłych