Szukam partnera

Znajdziecie tutaj informacje o poszukiwanych partnerach/kach do nauki tańca w naszej szkole.

Jeżeli szukacie „drugiej połowy” do nauki tańca, bez względu na kategorię wiekową, rodzaj zajęć i poziom zaawansowania, możemy taką informację zamieścić tutaj (nieodpłatnie). Możliwe, że ułatwi Wam to znalezienie drugiej osoby, z którą będziecie mogli wspólnie rozwijać się tanecznie.

Jeżeli chcecie zamieścić takie ogłoszenie lub na nie odpowiedzieć, skontaktujcie się z naszą recepcją. Wystarczy podać imię, rodzaj zajęć, kategorię wiekową, miejscowość, w której chcecie uczęszczać na zajęcia, itp.

Aktualne ogłoszenia:

  1. Monika – kategoria wiekowa dorośli (przedział 20-25 lat), poszukuje partnera, który chciałby trenować taniec towarzyski w Zamościu i tańczyć turniejowo. Monika trenowała taniec towarzyski w kategorii par młodzieżowych i posiada klasę taneczną D. Szuka partnera z podobną przeszłością taneczną, tzn. który zna podstawy tańców towarzyskich, ale klasa taneczna i historia turniejowa nie są niezbędne.

  2. Anna – kategoria wiekowa dorośli (wzrost średni), poszukuje partnera (40+, ale może być młodszy lub starszy) do nauki disco foxa, najlepiej na poziomie średniozaawansowanym (kilkanaście figur). Obecnie zajęcia tej grupy odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00.

  3. Anetta – kategoria wiekowa dorośli (30+, wzrost średni), poszukuje partnera do nauki salsy w grupie początkującej lub średniozaawansowanej. Obecnie zajęcia takiej grupy odbywają w czwartki o godz. 20.30 (kilkanaście figur)

  4. Barbara – kategoria wiekowa dorośli (40+, wzrost średni/niski), poszukuje partnera, który chciałby trenować taniec towarzyski w Zamościu na poziomie średniozaawansowanym.