Rekordy Szkoły Tańca M. i J. Myka

Najwięcej zwycięstw w turniejach (w roku kalendarzowym, powyżej 5)

L.P. Para Ilość Rok
1.
Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 13 2004
2.
Jakub Świć – Diana Pytlik 11 2005
2.
Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 11 2001
4.
Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 10 2006
5. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 9 2007
5.
Tomasz Kucharski – Hanna Kolano 9 2006
5.
Krzysztof Skrzypczuk – Magdalena Kuks 9 1998
8.
Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka 6 1999
8.
Mateusz Krupa – Diana Kubera 6 2001
8.
Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 6 2003
11.
Radosław Maruszak – Monika Piróg 5 2001

Najwięcej startów w turniejach (w roku kalendarzowym, powyżej 15)

L.P. Para Ilość Rok
1.
Tomasz Kucharski – Hanna Kolano
22 2006
2.
Maciej Szeląg – Joanna Przemorska 21 2004
2.
Maciej Szeląg – Joanna Przemorska 21 2003
2.
Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska 21 2000
5.
Jakub Świć – Diana Pytlik 20 2005
5.
Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 20 2004
7. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 18 2007
7.
Maciej Szeląg – Joanna Przemorska 18 2001
7.
Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka 18 1999
10. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 17 2006
10.
Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 17 2001
12.
Krzysztof Szawracki – Aleksandra Paradowska 16 2008
12. Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka  16 1998
12.
Jakub Świć – Diana Pytlik 16 2006
15. Rafał Skotarski – Aleksandra Koman 15 2010

Najwięcej wygranych turniejów w karierze (powyżej 10)

L.P. Para Ilość Rok
1. Krzysztof Myka 70 2000-2010
2. Katarzyna Oleszczuk 45 2003-2008
3. Tomasz Kucharski 29
1997-2006
4. Radosław Maruszak
18
2000-2005
4. Diana Pytlik 18 2004-2007
4. Jakub Świć
18 2004-2007
7. Hanna Kolano
17 1997-2006
8. Agnieszka Jarzębowska 13 2000-2001
9. Krzysztof Skrzypczuk 11 1998-1999
9. Magdalena Kuks 11 1998-1999

Najwięcej razy na podium (w roku kalendarzowym, powyżej 10)

L.P. Para Ilość Rok
1. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 21 2004
2. Jakub Świć – Diana Pytlik 20 2005
3. Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka 17 1999
4. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 16 2007
5. Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska 15 2000
6. Jarosław Skrzypczuk – Kamila Kalinowska 14 1998
6. Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 14 2001
8. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 13 2006
8. Tomasz Kucharski – Hanna Kolano
13 2006
8. Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 13 2003
11. Krzysztof Skrzypczuk – Magdalena Kuks 12 1998
12. Krzysztof Szawracki – Aleksandra Paradowska 12 2008

Najwyższa klasa taneczna

L.p. Para Klasa Rok
PARY KLASY S
(najwyższa międzynarodowa klasa)
1. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk S-st 2009
2. Krzysztof Linek – Małgorzata Linek S-st 2010
3. Krzysztof Myka – Małgorzata Kowalska S-st 2010
4. Krzysztof Myka – Małgorzata Rusiniak S-st 2012
5. Krzysztof Myka – Małgorzata Rusiniak S-la 2012
6. Krzysztof Myka – Agnieszka Ośródka S-st 2013
PARY KLASY A
1. Andrzej Jędrzejewski – Łucja Wszoła A-la 1994
2. Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka A-la 2000
3. Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska A-la 2002
4. Tomasz Kucharski – Hanna Kolano A-st 2005
5. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk
A-la 2006
6. Jakub Świć – Diana Pytlik A-st+la 2007
PARY KLASY B
Andrzej Jędrzejewski – Łucja Wszoła B-st 1993
9. Andrzej Tyszko – Dorota Kisiel B-st+la 1993
10. Tomasz Czochra – Katarzyna Kłós B-st 1993
11. Mirosław Bochniak – Agnieszka Gałka B-st+la 1994
12. Daniel Buchajczuk – Kamila Hrynkiewicz B-st+la 1994
13.
Andrzej Tyszko – Edyta Dudek B-la 1995
14. Norbert Kabaczyński – Małgorzata Rogala B-st+la 1996
Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka B-st 1998
15. Tomasz Kuks – Anna Rodzik B-st 1999
16. Jarek Skrzypczuk – Kamila Kalinowska B-st+la 1999
Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska B-st 2000
17. Tomasz Kucharski – Katarzyna Waryszak B-st+la 2003
18. Mateusz Krupa – Diana Kubera B-st+la 2003
19. Artur Kubera – Agnieszka Leńczuk B-la 2003
20. Adrian Kubera – Klaudia Świderek B-st+la 2003
21. Maciej Szeląg – Joanna Przemorska B-st+la 2003/4
Tomasz Kucharski – Hanna Kolano B-la 2004
22. Radosław Wiatrowski – Anna Szymańska B-st+la 2007
23. Michał Kolano – Magdalena Liwak B-st+la 2007/8
24. Krzysztof Szawracki – Aleksandra Paradowska B-la 2009
25. Rafał Skotarski – Aleksandra Koman B-st 2010
Krzysztof Myka – Małgorzata Kowalska B-la 2010
26. Michał Repecki – Alicja Gura  B-la+st 2014
27. Tomasz Gura Agata Pieczykolan B-la+st 2014
28. Jakub Oberda – Oliwia Tracz B-la+st 2014

Najwięcej punktów w Grand Prix (w roku kalendarzowym, powyżej 200)

L.P. Para Ilość Rok
1. Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 312 2001
2. Jakub Świć – Diana Pytlik 301 2005
3. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 268 2004
4. Krzysztof Skrzypczuk – Magdalena Kuks 234 1998
5. Tomasz Kucharski – Hanna Kolano
231 2006
5. Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska 231 2000
6. Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka 220 1999
7. Mateusz Krupa – Diana Kubera 216 2001
8. Wiktor Nurzyński – Sandra Węgrzyn 202 2010

Najwięcej startów w Turniejach Tańca (zgodnych z PTT, powyżej 50)

L.P. Para Ilość Lata
1. Krzysztof Myka
153 2000 – 2010
2. Maciej Szeląg 101 2000 – 2006
2. Joanna Przemorska 101 2000 – 2006
4. Tomasz Kucharski 98 1997 – 2006
5. Hanna Kolano
80
1997 – 2006
6. Adrian Kubera 61 1998 – 2006
7. Agnieszka Leńczuk 56 1998 – 2004
8. Artur Kubera 56 1998 – 2004
9. Klaudia Świderek 51 2000 – 2004
Renata Kończyńska > 50 (?) 1995 – 2002
Bartłomiej Nizioł > 50 (?) 1995 – 2002
Piotr Pasieczny > 50 (?) 1994 – 2001
Małgorzata Łuczka > 50 (?) 1994 – 2001

Zdobywcy Pucharów Grand Prix Szkoły Tańca M.& J. Myka

L.P. Para Ilość Rok
1. Krzysztof Myka – Katarzyna Oleszczuk 2 2004 i 07
2.
Krzysztof Skrzypczuk – Magdalena Kuks 1 1998
3.
Piotr Pasieczny – Małgorzata Łuczka 1 1999
4.
Bartłomiej Nizioł – Renata Kończyńska 1 2000
5.
Krzysztof Myka – Agnieszka Jarzębowska 1 2001
6.
Adrian Kubera – Klaudia Świderek 1 2002
7.
Maciej Szeląg – Joanna Przemorska 1 2003
8.
Jakub Świć – Diana Pytlik
1 2005
9.
Tomasz Kucharski – Hanna Kolano
1 2006
10. Krzysztof Szawracki – Aleksandra Paradowska 1 2008
11. Rafał Skotarski – Aleksandra Koman 1 2009
12. Wiktor Nurzyński – Sandra Węgrzyn 1 2010
LISTA REKORDÓW ZBIOROWYCH

Najwięcej pierwszych miejsc (bez turniejów klubowych, powyżej 10)

L.P. Ilość Rok
1. 26 2007
1. 26 2006
3.
25 2005
4.
22 2001
5.
21 2003
6.
19 2004
7.
18 1998
8.
14 2008
8. 14 1999
10.
12 2010
11. 11 2000

Najwięcej razy na podium (bez turniejów klubowych, powyżej 30)

L.P. Ilość Rok
1. 70 2007
2. 66 1999
3. 64 2001
4. 52 2005
5. 50 2003
5. 50 2004
7. 48 2006
8. 45 1998
9. 43 2000
10. 40 2010
11. 39 2008
12. 34 2002

Najwięcej par w Finałach Turniejów (bez turniejów klubowych, powyżej 50)

L.P. Ilość Rok
1. 150 1999
2. 144 2001
3. 138 2000
4. 111 2003
5. 103 2007
5. 103 2006
7. 94 2004
8. 92 2005
9. 90 1998
10. 88 2002
11. 69 2008
12. 67 2010

Największa ilość imprez – (w tym Turniejów i Pokazów, powyżej 50)

L.P. Ilość Rok
1.    82 (34 Turn., 46 Pokazów) 2009
2.     76 (40 Turn., 29 Pokazów)   2005
3.   72 (35 Turn., 33 Pokazów) 2010
4.   73 (51 Turn., 19 Pokazów) 2006
5. 70 (44 Turn., 24 Pokazy) 2008
6.    66 (47 Turn., 14 Pokazów) 2007
7. 57 (32 Turn., 24 Pokazy) 2004
8.    56 (25 Turn., 28 Pokazów) 2003
8. 56 (34 Turn., 22 Pokazy) 1999
10. 55 (24 Turn., 24 Pokazy) 2002
11.    53 (37 Turn., 16 Pokazów) 2000
11.    53 (33 Turn., 20 Pokazów) 1998
12.    51 (31 Turn., 20 Pokazów) 2001

Najwięcej zdobytych Klas Tanecznych (powyżej 5)

L.P. Ilość Rok
1. 19 1999
2. 16 1998
3. 12 2005
4.  9   2007 
4. 9 2000
6. 8 2003
7. 5 2004
8. 5 2010