Rozpoczynamy nowy sezon taneczny w Zamościu

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby z Zamościa i okolic na nasze zajęcia taneczne i nowe kursy tańca.

Zajęcia dla osób początkujących rozpoczynamy po zebraniu się poszczególnych grup, o czym informujemy zapisane osoby. Wszystkie nasze zajęcia odbywają się Pensjonacie MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25A). Zajęcia dla osób początkujących rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym, na którym wyjaśniamy wszystkie istotne zasady nauki w naszej szkole.

W nowym sezonie 2017/2018 planujemy prowadzenie następujących zajęć i kursów:

DLA DZIECI: Zumba kids, Balet, Tańce towarzyskie, Street dance

DLA MŁODZIEŻY: Kurs tańca użytkowego, Street dance, Kurs disco foxa, Studniówkowy kurs tańca

DLA DOROSŁYCH: 

ZAJĘCIA W PARACH: Kurs tańców towarzyskich i użytkowych, Kurs disco foxa, Kurs salsy kubańskiej i liniowej

ZAJĘCIA SOLO: Lady latino, Zumba fitness, Zumba gold 

Większość grup i kursów rozpoczęła już swoje zajęcia, ale też do większości można jeszcze dołączyć. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Aktualne koszty znajdziecie Państwo w cenniku, a planowane dni i godziny zajęć w grafiku (jednak zostaną one ustalone na spotkaniach organizacyjnych). Zapisać można się poprzez formularz on-line na naszej stronie (tutaj), (wpisując koniecznie w treści wiadomości Zamość, ponieważ równolegle prowadzić będziemy zapisy na kurs w Tomaszowie Lubelskim), telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl), proszę jednak pamiętać o zaznaczeniu, że zgłoszenie dotyczy Zamościa.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.