Zajęcia solo (zumba, lady latino)

Oferujemy trzy rodzaje zajęć solo dla dorosłych.

Na zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionym poniżej rodzajów zajęć z tym samym karnetem. Karnet na 4 wejścia to koszt 70zł (karnet ważny 5 tygodni), 8 wejść kosztuje 120zł (karnet ważny przez 9 tygodni) , a 12 wejść 150zł. (także karnet ważny 9 tygodni)

Zajęcia solo, które obecnie oferujemy to:

1. Zumba fitness – zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję, a przede wszystkim powoduje wzrost optymizmu i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Zumba to zajęcia dla kobiet i mężczyzn.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają do zabawy. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista …. i wielu innych.

Zumba …to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

2. Zumba Gold to specjalnie opracowany program zajęć taneczno-ruchowych o najmniejszej intensywności w naszej szkole. W zajęciach tych mogą uczestniczyć i kobiety i mężczyźni. Są mniej intensywne niż zajęcia Lady Latino i tym bardziej niż zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecane są osobom, które nie mogą lub nie chcą uczęszczać na zbyt dla nich męczące zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecamy osobom w różnym wieku, które nie mogą ćwiczyć zbyt intensywnie.

3. Lady Latino to zajęcia adresowane tylko do pań. Na tych zajęciach panie nauczą się tańczyć, poprawią kondycję i zadbają o sylwetkę. Lady Latino to połączenie tańców latynoamerykańskich z intensywnością porównywalną w grupach zaawansowanych do zajęć aerobiku.

Na zajęciach tych panie poznają podstawy salsy tańczonej solo, ale także innych tańców latynoamerykańskich: kubańskiej cha-chy, rumby, brazylijskiej samby, merengue, amerykańskiego jive’a, mambo czy bachaty.

Jeżeli nie masz partnera lub nie możesz namówić go na naukę tańca, nie zwlekaj, spraw by Twoje ciało było bardziej elastyczne, a ruchy pełne tego… co faceci lubią najbardziej.