Zabawa Choinkowa z Mikołajem

15 stycznia 2023 r. zapraszamy dzieci na fantastyczną zabawę choinkową w Pensjonacie Myka***.

Dla kogo?

Zabawa ta jest dostępna dla wszystkich dzieci w wieku 4-12 lat, nie tylko dla uczniów naszej szkoły, zarówno dla osób indywidualnych jak i dla dzieci pracowników różnych zakładów pracy. Może uczestnictwo w niej wykupić osoba indywidualna, a także zakład pracy dla dzieci swoich pracowników.

Szczegóły organizacyjne

Tegoroczna zabawa odbędzie się 15 stycznia 2023 (niedziela), tradycyjnie w Pensjonacie MYKA*** w Zamościu przy ul. Starowiejskiej 25A. Rozpocznie się o godz. 14.00 a ok. godz. 16.15 spodziewamy się wizyty Św. Mikołaja. Planowane zakończenie o godz. 16.30. Koszt udziału dziecka w zabawie to 45.00 zł (cena nie zawiera kosztów paczki, którą można przygotować we własnym zakresie lub ewentualnie zlecić to nam, ale w przypadku pojedynczych paczek).

Dlaczego warto?

Coraz mniej zakładów pracy organizuje takie zabawy dla dzieci swoich pracowników i dlatego coraz rzadziej dzieci mają taką okazję, żeby przeżyć spotkanie z Mikołajem na wspólnej zabawie. U nas staramy się zachęcać do zabawy także rodziców i często się to udaje, a nie ma nic cenniejszego jak piękne wspomnienia i zdjęcia ze wspólnej zabawy z rodzicami. Program zabawy przewiduje autorskie zabawy taneczne i ruchowe opracowane przez Szkołę Tańca MYKA, słodki poczęstunek i napój dla każdego dziecka, konkursy z nagrodami oraz wręczanie paczek przez Św. Mikołaja.

Zgłoszenia przyjmuje recepcja pensjonatu do 10 stycznia 2023. Pamiętajmy, że zabawa choinkowa to znakomita okazja, żeby dzieci bawiły się w karnawałowych strojach, które pozwolą być im księżniczką, albo marynarzem, a może krokodylkiem, itp…

Polecamy udział Państwa dzieci w naszej zabawie a ich radość i zadowolenie będą dla nas i dla Państwa najpiękniejszym podziękowaniem.