Nowość w naszej ofercie – Slavica

Rozpoczynamy zajęcia Slavici Dance Fitness – najnowszego programu łączącego fitness z krokami tańców ludowych.

Slavica Dance Fitness

To nowa forma aktywności fizycznej skierowana dla dorosłych i młodzieży niezależnie od płci. To prawdziwe folkowe cardio, podczas którego można spalić nawet do 600 kcal. Na każdych zajęciach licencjonowany instruktor uczy nowej choreografii przy wyjątkowej muzyce skomponowanej specjalnie na potrzeby Slavici.

Zapraszamy na te zajęcia razem z naszą instruktorką Iwoną Karpińską. Zajęcia rozpoczynamy 9 września 2019 o godz. 20.00.

Co ważne, pojawić się na zajęciach slavici możecie w dowolnym momencie, ponieważ każde spotkanie jest oddzielną jednostką i nie jest kontynuacją poprzednich zajęć.

To kolejna, czwarta już forma zajęć solo, którą u nas wprowadzamy (zumba, zumba gold, lady latino, slavica). Na wszystkich zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionych rodzajów zajęć z tym samym karnetem. Osobom, które mogą uczęszczać na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu polecamy karnet na 8 wejść, który kosztuje 120 zł (15 zł za wejście) i ważny jest dwa miesiące. Jeżeli jest szansa na częstsze zajęcia, co bardzo polecamy, żeby efekt był i lepszy i szybszy, to bardziej opłacalny jest karnet na 16 wejść, który kosztuje 200 zł (12,50 zł za wejście) i ważny jest aż trzy miesiące. Jeżeli może być u nas częściej niż dwa razy w tygodniu, a może ponadto skorzystać z innych kursów to najbardziej odpowiedni będzie karnet bez limitu wejść na każde z naszych zajęć i solo  i parami w cenie 160 zł za miesiąc. Natomiast dla osób, które nie mogą być u nas regularnie i obawiają się, że nie wykorzystają swojego karnetu polecamy karnet na 5 wejść w cenie 100 zł (20 zł/wejście) , który ważny jest aż do 30 czerwca, bez względu na to, kiedy zostanie kupiony.

Zapisy

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład salsy lub tańców towarzyskich), cena to 60 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs lub rodzaj zajęć, możecie skorzystać z niego gratis !!!