7 medali Mistrzostw Okręgu

Cztery złote, dwa srebrne i jeden brązowy, takie medale wytańczyli nasi uczniowie na Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego 2018.

Dziewięć klubów zgłosiło swoje pary do rywalizacji w ramach Mistrzostw Okręgu 2018 w tańcu towarzyskim. Spośród nich nasi reprezentanci wytańczyli zdecydowanie najwięcej medali. Trzy kolejne kluby uzyskały po 4 medale a pięć pozostałych po 2 medale.

Aż siedem medali dla naszej szkoły i dla Zamościa wytańczyły dwie pary:

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka – którzy po raz kolejny obronili tytuły Mistrzów Okręgu w tańcach standardowych par dorosłych.

Paweł Kidybiński z Oliwią Tracz, którzy w kategorii par dorosłych uzyskali tytuły v-ve Mistrzów Okręgu w tańcach latynoamerykańskiech, a ponadto przywieźli do Zamościa brązowy medal za rywalizację w tej kategorii w tańcach standardowych. Paweł z Oliwią wytańczyli też aż trzy złote !!! i jeden brązowy medal za rywalizację w kategoriach młodzieży i młodzieży starszej. To absolutny rekord, który można „pobić” tylko wygrywając wszystkie kategorie.

Bardzo dziękujemy naszym tancerzom, za te wyniki, ale też przede wszystkim za ich piękny taniec i za emocje jakich nam dostarczyli.

Jesteśmy z Was bardzo dumni, a Wy jesteście prawdziwymi ambasadorami Zamościa i zamojskiego tańca.