Rozpoczynamy nowe kursy tańca dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na nowe kursy dla dorosłych. To kursy tańca użytkowego, niezbędnego na każdej imprezie oraz salsy w parach.Rozpoczęcie kursów zaplanowaliśmy na środę 25 stycznia 2017. Spotkanie organizacyjne rozpocznie się o godz. 19.00 w Pensjonacie MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25A). Możliwe, że spotkanie to będzie połączone z pierwszymi zajęciami i dlatego prosimy o zabranie zmiennego, wygodnego obuwia z czystą podeszwą. Jeżeli ilość osób będzie wystarczająca planujemy rozpoczęcie dwóch kursów.

  1. Kurs tańców towarzyskich i użytkowych. Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. Program obejmuje najbardziej praktyczny taniec (disco fox), który dorośli nazywają „imprezowo-weselnym, ale także kilka innych, które na pewno przydadzą się na każdej imprezie. Na początek nauczymy Państwa najprostszych kroków w ok. 6-8 tańcach (w disco foxie, salsie, walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, cha-chy, może jiv’ie) tak, aby mogli Państwo chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. Bardziej wytrwałym zaproponujemy kolejne tańce i figury. Po trzech miesiącach nauki poznacie ok. 25 figur, a po sześciu ok. 40-50 figur tanecznych.Tańczenie salsy w wersji rueda de cassino, to świetna zabawa :)
  2. Kurs salsy kubańskiej i liniowej, bardzo popularnej i bardzo lubianej przez dorosłych. Salsą można bardzo dobrze bawić się zarówno w parze, jak i w grupie wielu par, tańcząc salsę w wersji „Rueda de Cassino”

Na kursach tych tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć. Zajęcia planowane są we wtorki o godzinie 18.00 i w środy o godzinie 19.00. Cena za miesiąc (4 spotkania po 60 min.) to 80 zł od osoby. Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj) , wpisując koniecznie w treści wiadomości Zamość, ponieważ równolegle prowadzimy zapisy na kurs w Tomaszowie Lubelskim, telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl), proszę jednak pamiętać o zaznaczeniu, że zgłoszenie dotyczy Zamościa.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, ponieważ możliwe, że to ostatnie takie kursy przed wakacjami.