Gratulujemy finałowych miejsc następującym parom:
Na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca "STARDANCE" w Tarnowie (12 kwietnia 2015) w finałach zatańczyli:
Michał Repecki i Alicja Gura – II miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich;
Na XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca "O Puchar Roztocza" w Zamościu (18 kwietnia 2015) w finałach zatańczyli:
Paweł Kidybiński i Małgorzata Łopocka – I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Michał Repecki i Alicja Gura – I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w tańcach standardowych.
Tomasz Gura i Agata Pieczykolan – II miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B w tańcach standardowych i III miejsce w tańcach latynoamerykańskich.
Bartłomiej Soboń i Nina Tarajko – III miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Oskar Korczyński i Aleksandra Boras – III miejsce w kategorii 14-15 lat klasa E.
Jakub Oberda i Oliwia Tracz – III miejsce w kategorii 14-15 lat klasa C w tańcach standardowych i IV miejsce w
kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich.
Daniel Mazurek i Zofia Liwak – IV miejsce w kategorii 14-15 lat klasa E.
Szymon Zawada i Wiktoria Szczepańska – V miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Tarnobrzegu (25 kwietnia) w finale zatańczyli:
Paweł Kidybiński i Małgorzata Łopocka – VI miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D;
Na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca "O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśl" (9 maja 2015) w finałach zatańczyli:
Michał Repecki i Alicja Gura – I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach standardowych.
Jakub Oberda i Oliwia Tracz – II miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich i III miejsce w kategorii 14-15 lat klasa C w tańcach standardowych.
Bartłomiej Soboń i Nina Tarajko – III miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Oskar Korczyński i Aleksandra Boras – VI miejsce w kategorii 14-15 lat klasa E.
Na Międzynarodowym Turnieju Tańca "Galaxy Imperial" w Londynie (16 maja 2015) w finałach zatańczyli:
Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka – VI miejsce w kategorii Dorośli OPEN w tańcach standardowych.
Na XIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca "O Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska" (23 maja 2015) w finałach zatańczyli:
Paweł Kidybiński i Małgorzata Łopocka – I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Michał Repecki i Alicja Gura – I miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich i IV miejsce w tańcach standardowych.
Oskar Korczyński i Aleksandra Boras – IV miejsce w kategorii 14-15 lat klasa E.
Bartłomiej Soboń i Nina Tarajko – IV miejsce w kategorii 14-15 lat klasa D.
Jakub Oberda i Oliwia Tracz – IV miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich.
Tomasz Gura i Agata Pieczykolan – VI miejsce w kategorii pow. 15 lat klasa B w tańcach standardowych.
Daniel Mazurek i Zofia Liwak – VII miejsce w kategorii 14-15 lat klasa E.
Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca "Złota Para" (24 maja 2015) w Dębicy w finałach zatańczyli:
Jakub Oberda i Oliwia Tracz – II miejsce w kategorii 14-15 lat klasa B w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w kategorii 14-15 lat klasa C w tańcach standardowych.
Gratulujemy tych sukcesów i czekamy na kolejne.