Rozpoczynamy nowy Kurs dla dorosłych

 

Informujemy, że już wkrótce planujemy rozpoczęcie dwóch kolejnych kursów tańca dla dorosłych. Jesteście dorośli a nie potraficie tańczyć? A może po prostu lubicie taniec? Ta oferta jest właśnie dla Was.

Kurs Tańca dla Dorosłych polecamy wszystkim dorosłym, tym którzy nie potrafią tańczyć oraz tym, którzy tańczą, ale chcieliby jeszcze lepiej radzić sobie na parkiecie.
Nowy Kurs Tańca dla Dorosłych rozpoczynamy w piątek 29 stycznia 2016 o godzinie 20.15.  Planujemy, że zajęcia te będą odbywały się w piątki w sali Pensjonatu Myka***. Ponieważ 29 stycznia, po krótkim wstępie organizacyjnym, rozpoczniemy już naukę pierwszych kroków, prosimy o zabranie zmiennego obuwia z czystymi podeszwami (rodzaj butów nie ma znaczenia, może to być obuwie sportowe lub inne – wygodne). Więcej o tym i innych naszych kursach dowiecie się Państwo zaglądając do naszej oferty lub dzwoniąc do nas.
Zapisać można się telefonicznie, tel. 609 73 71 73 (w godz. 9.30-21.30), mailem: biuro@myka.pl. lub osobiście. Jednocześnie przyjmujemy też zapisy na 
kurs tańca dla narzeczonych (3-4 tańce), który chcemy rozpocząć możliwe, że już w lutym.

 

 

Zapraszamy  

  

3