Wielki sukces w Londynie !!!

Zakończył się jeden z trzech najbardziej prestiżowych turniejów na świecie INTERNATIONAL CHMPIONSHIPS w LondynieDo grona tych najbardziej wyczekiwanych należą także UK CHAMPIONSHIPS oraz BLACKPOOL DANCE FESTIVAL. 

 

Tradycyjnie eliminacje turnieju INTERNATIONAL odbywają się w Brentwood na obrzeżach Londynu, natomiast od 1/8 finału turniej rozgrywany jest w jednej z najbardziej rozpoznawalnych sal kongresowych na całym świecie, ROYAL ALBERT HALL. 

 

Występ w tym magicznym miejscu jest marzeniem i nagrodą dla każdego tancerza, bowiem tylko 48 par z całego świata w danej kategorii (po przejściu eliminacji) może się tam zaprezentować. 

 

W tegorocznym turnieju wystartowało niemal 150 par z kilkudziesięciu państw świata (w kategorii dorosłych w stylu tańców standardowych), od Kanady i USA, poprzez całą Europę aż po Chiny, Japonię, Koreę, a nawet RPA. Z wielką satysfakcją informujemy, że wśród par prezentujących się w Royal Albert Holl znaleźli się także nasi reprezentanci, Krzysztof Myka z Agnieszką Ośródką

Tak też spełniło się jedno z ich tanecznych marzeń. Z wielką dumą chcemy jeszcze dodać, że chociaż marzeniem była 1/8 finału i awans do top 48, to Krzysztof z Agnieszką zaskoczyli nas awansując jeszcze rundę wyżej do 1/4 finału!!! To ich wielki sukces i najlepszy z dotychczasowych wyników. Gratulujemy!!!