Wielki sukces w Blackpool !!!

Przez siedem dni trwała rywalizacja naszych reprezentantów na najbardziej prestiżowym turnieju świata – Blackpool Dance Festiwal 2015. Z dumą informujemy, że w kategorii Rising Stars Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka uplasowali się na 7 miejscu !!! (pierwszym poza finałem). Byli na tym turnieju najlepszą polską parą i pokonali nawet II v-ce Mistrzów Polski a ponadto ponad 150 par z całego świata (w Blackpool rywalizowali tancerze z kilkudziesięciu państw świata, od USA i Kanady poprzez całą Europę, aż po tak odległe kraje jak Chiny, Australia, Korea, czy Republika Południowej Afryki).

Bardzo duży sukces nasi reprezentanci odnieśli także w kategorii Amatorów, w której na ponad 150 par uplasowali się na 36 miejscu. Na Blackpool Dance Festiwal każdego roku rywalizują setki najlepszych par świata i wytańczone przez Krzysztofa i Agnieszkę miejsca są ich wielkim sukcesem. GRATULUJEMY!!!

 

Jedną z rund eliminacyjnych z udziałem Krzysztofa i Agnieszki możecie obejrzeć poniżej. Krzysztof z Agnieszką prezentują się w każdym tańcu w drugiej grupie z numerem 79. (Agnieszka tańczy w biało-czarnej sukience… w tej, w której jest na zdjęciu).