Obóz taneczny 2014 w Górach Świętokrzyskich

Tradycyjnie zapraszamy na nasz WAKACYJNY OBÓZ TANECZNY 2015, który odbędzie się w Potoku Wielkim k/ Jędrzejowa w dniach 4-14 sierpnia 2015r. (grupy sportowe i starsze grupy zaawansowane-pozostali chętni w miarę dostępności miejsc).


Zakwaterowani będziemy w Ośrodku "Potocki Dwór", w pokojach: 2, 3, 4 lub 5-osobowych z łazienkami. Ponadto Ośrodek posiada:

  • boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego
  • jadalnię
  • salę taneczną,
  • miejsce na grill (wiata grillowa),

Tutaj możesz zobaczyć stronę "Potockiego Dworu" (www.potockidwor.pl).

 

Cena za obóz w tym roku wynosi 1490zł. (wpłata możliwa jest w dwóch ratach (700zł do 15 marca 2015r. i 790zł do 15 czerwca 2015 r.). W cenę wliczone jest zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczna, kadra instruktorska, zajęcia taneczne, (których ilość uzależniona jest od stopnia zaawansowania grupy i wynosi od 3 do 6 godzin dziennie), wycieczka autokarowa wraz z biletami wstępu (planujemy wycieczkę do Kopalni Soli Bochnia z noclegiem pod ziemią), transport autokarem.
 

Tradycyjnie bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia (szczególnie mniej zaawansowanym tancerzom) dużej ilości dodatkowych atrakcji, które sprawiają, że na naszych obozach nie można się nudzić. 

 

Stałe pozycje to:(oczywiście poza zajęciami tanecznymi i ćwiczeniami kondycyjno-rozwojowymi), rozgrywki sportowe (tenis stołowy, koszykówka, siatkówka, rzutki-dart, dwa ognie, itd.-możemy przeprowadzić rozgrywki w każdej dyscyplinie, w której będziecie chcieli ze sobą rywalizować),Dzień indiański w roku 2008 dyskoteki z konkursami (najciekawszy makijaż, fryzura, przebranie, itp.), kąpiele w basenie (kryty basen znajduje się w Jędrzejowie), karaoke, wieczorek artystyczny (na który poszczególne grupy przygotowują własny program, najczęściej bardzo zabawny), dzień przygód (np. piratów, indiański, duchów i czarownic, cygański smurfów w latach 2008-12., jaki będzie w tym roku ???, projekcje filmów (także tanecznych), zabawy i konkursy.

 

W naszej Galerii Zdjęć oglądając zdjęcia z obozów w poprzednich latach możecie przekonać się, że na naszym obozie nie można się nudzić. Możecie także poczytać Obozowe wieści 2009, 2010,2011, 2012, czy 2013 by dowiedzieć się jak spędzaliśmy czas na obozie w minionych latach.


Naszą ofertę kierujemy nie tylko do naszych obecnych uczniów, ale także do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy chcieliby spędzić część wakacji w naszym gronie i być może pouczyć się trochę tańca. Planujemy zajęcia z tańca towarzyskiego i innych technik tanecznych. Gwarantujemy świetną zabawę i miłe wspomnienia.
 

Rodzice, jako organizatorzy informujemy, że posiadamy uprawnienia Organizatorów i Pośredników Turystycznych Zajęcia z tańca jazzowego(zaświadczenie nr 085 o wpisie do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego). Spełniamy także wszystkie przewidziane prawem wymagania dotyczące organizacji takich obozów w zakresie kwalifikacji kadry, zgłoszenia obozu do Kuratorium Oświaty, ubezpieczenia OC dla Organizatorów i Pośredników Turystycznych, itd.Uczymy się nie tylko kroków, ale także poprawiamy ciała

Zgłoszenia na obóz przyjmujemy do wyczerpania miejsc,według następującego harmonogramu:
wpłata pierwszej raty (lub całej kwoty w wysokości 700zł do 15 marca 2014 (tylko na konto FUH "MAGDALENA", które podane będzie na drukach).
Zgłoszenia przyjmuje recepcja Pensjonatu MYKA ***.
wpłata pozostałej kwoty w wysokości 790zł do  30 czerwca 2015.

W przypadku zbyt dużej ilości chętnych o zakwalifikowaniu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych terminowymi wpłatami.

I TURNUS: 4-14 lipca 2015r.

(grupa sportowa i grupy zaawansowane, pozostali chętni w miarę dostępności miejsc)

II TURNUS: 21 – 31 lipca  2014 (pozostałe grupy).

Podstawowe informacje związane z ofertą zamieściliśmy powyżej, ale jeżeli potrzebujecie więcej szczegółów prosimy o kontakt: recepcja 884 894 111, 609 73 71 73 lub Janusz Myka – 601384856. Tradycyjnie ok. połowy czerwca zamieścimy informacje dotyczące szczegółów wyjazdu oraz listę rzeczy, które powinniście zabrać ze sobą na obóz. Ponadto zaprosimy zainteresowanych na zebranie dotyczące obozu.