Karnawałowy Wieczorek Taneczny dla dorosłych

Zapraszamy naszych dorosłych uczniów na Karnawałowy Wieczorek Taneczny, który zaplanowaliśmy 19 lutego 2011 w Hotelu Artis. na naszych wieczorkach jest kolorowo

 

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę troszeczkę potańczyć. Jak zwykle na naszych spotkaniach bloki muzyki tanecznej (standardowej i latynoamerykańskiej) przedzielimy muzyką rozrywkową, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Koszt udziału w imprezie to 50zł od osoby, płatne do 15 lutego.

Zgłoszenia przyjmujemy już teraz (osobiście, telefonicznie lub mailem) do wyczerpania miejsc !!! (maksymalna ilość uczestników – 99 osób – brak miejsc !!!). trochę nauki, sporo tańca, mnóstwo radości

 

Wieczorek rozpoczynamy o godz. 19.00 kończymy ok….2.00. Planujemy, że na początek przypomnimy kilka figur z salsy, może nauczymy się jakiejś nowej a potem bawimy się tańcem. Będzie bachata, taniec roku i oczywiście rueda de cassino.
 

W galerii zdjęć znajdziecie fotki z ostatniej takiej naszej imprezy. Jeżeli jeszcze ich nie oglądaliście to polecamy je waszej uwadze. Znajdziecie je tutaj.

 

I to co bardzo ważne !. Warunkiem udziału w imprezie jest oczywiście kolorowe ubranko (np. takie jak na zdjęciach powyżej i na zdjęciach z poprzedniej imprezy), ale tym razem to nie wystarczy. Wieczorek organizujemy pod hasłem:zaskocz nas ...nakryciem głowy "sombrero…zaskocz nas nakryciem głowy". Wszystkie pomysły dozwolone. To może być kapelusz, czapka, czepek pływacki, chustka, kask, beret, chełm, itp. Zdjęcie obok (po lewej) prezentuje przykładowy wygląd uczestnika naszego najbliższego spotkania. Informujemy, że jakiekolwiek podobieństwo do autentycznych uczestników naszych wieczorków jest przypadkowe. bawię się znakomicie a Ty?Przewidujemy konkurs z nagrodami doceniający pomysłowość, poczucie humoru oraz wkład pracy w wygląd głów uczestników wieczorka. Bardzo mile widzianym dodatkiem są …okulary, im ciekawsze tym lepiej.

Ponieważ przewidujemy, że może być więcej chętnych niż miejsc na naszej imprezie, nie zwlekajcie ze zgłoszeniem. I jeszcze jedno, wspaniałe humory (jak na zdjęciu po prawej) trzeba zarezerwować już dzisiaj.