Obozy taneczne

 
 

Obozy taneczneKażdego roku w wakacje zapraszamy naszych uczniów grup dziecięcych i młodzieżowych na taneczne wakacje. Podczas obozów treningowych przede wszystkim sporo trenujemy, ale także doskonale się bawimy nie mając czasu na nudę. Zorganizowaliśmy już prawie 20 takich obozów (m.in. w Hiszpanii, Czechach, Słowacji i w Polsce), a z każdego jesteśmy dumni, ponieważ ich uczestnicy bardzo je sobie chwalą.

 

W zależności od stopnia zaawansowania uczestników obozu ilość zajęć waha się od 3 do 6-7 godzin zajęć dziennie. Istnieje także możliwość wyjazdu z nami osób, które nie potrafią tańczyć, a chciałyby nauczyć się choć trochę podczas takiego wakacyjnego obozu.

 

Obóz to jednak nie tylko praca nad swoim ciałem i tanecznymi krokami, ale także mnóstwo atrakcji. Stałe jego elementy to oczywiście dodatkowe wycieczki, które pozwalają nam poznać region, w którym właśnie przebywamy, dyskoteki, ogniska z programem przygotowanym przez uczestników, na których zawsze doskonale się bawimy, kąpiele w basenach, rozgrywki sportowe w kilkunastu konkurencjach (m. in.: siatkówka, tenis, rzutki, hula-hop, dwa ognie, wyścigi kangurów), bingo cieszące się niegasnącą popularnością, karaoke, konkursy (m.in.: na najciekawsze przebranie, makijaż, fryzurę, itp.) śluby i oczywiście chrzest.

 

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji takich obozów, a najistotniejsze jest dla nas zadowolenie ich uczestników. Posiadamy też wszelkie wymagane prawem uprawnienia do ich organizacji (Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystyki, ubezpieczenia, zgłoszenie do Kuratorium Oświaty itd.). Nasze doświadczenie doceniają    także inne kluby, szkoły i instytucje, które zlecają nam organizację obozów tanecznych i innych imprez turystycznych. Tegoroczny obóz organizujemy w Suścu w dn. 2-13.07.2012. Polecamy