1. Miejsce – Kucharski Tomasz i Kolano Hanna – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
231 |
Iława- MP |
12.02.2006 |
1/8 |
2 |
Lublin- MP |
05.03.2006 |
1/16-LA |
1 |
Gliwice-MP |
11.03.2006 |
1/16-ST |
1 |
Myślenice |
18.03.2006 |
I-ST, II-LA |
19 |
Tarnów |
25.03.2006 |
V-ST, ½-LA |
7 |
Tarnobrzeg |
26.03.2006 |
V-ST, V-LA |
12 |
Nowy Sącz |
08.04.2006 |
I-ST, IV-LA |
17 |
Krosno |
09.04.2006 |
I-ST, I-LA |
20 |
Mielec |
30.04.2006 |
I-ST, III-LA |
18 |
Myślenice |
13.05.2006 |
I-ST, I-LA |
20 |
Dębica |
21.05.2006 |
I-ST, IV-LA |
17 |
Pruszków-GPP |
27.05.2006 |
¼-ST, ¼-LA |
2 |
Rzeszów |
03.06.2006 |
I-ST, V-LA |
16 |
Rzeszów |
01.10.2006 |
IV-ST, ½-LA |
9 |
Kraków |
21.10.2006 |
IV-ST, V-LA |
13 |
Tarnów |
12.11.2006 |
IV-LA |
7 |
Lublin |
18.11.2006 |
½-LA |
2 |
Mszana Dolna |
19.11.2006 |
VI-LA |
5 |
Lublin |
28.11.2006 |
V-ST, ¼-LA |
7 |
Stalowa Wola |
03.12.2006 |
II-ST, VI-LA |
14 |
Lubartów |
17.12.2006 |
II-ST, V-LA |
15 |
Lubartów-MO |
17.12.2006 |
IV-ST |
7 |
2. Miejsce – Myka Krzysztof i Oleszczuk Katarzyna – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
201 |
Iława-MP |
11.02.2006 |
IV |
14 |
Lublin- MP |
05.03.2006 |
V-ST |
6 |
Tarnów. |
25.03.2006 |
I-ST, I-LA |
20 |
Brno Open |
01.04.2006 |
IV-ST, ½-LA |
8 |
Pajęczno |
09.04.2006 |
I-ST, III-LA |
18 |
Bratysława |
09.06.2006 |
I-ST, IV-LA |
17 |
Warszawa |
16.09.2006 |
½-ST, ½-LA |
4 |
Warszawa |
17.09.2006 |
¼-ST, ¼-LA |
2 |
Sułkowice |
24.09.2006 |
I-ST, V-LA |
16 |
Raciąż |
30.09.2006 |
I-ST, II-LA |
19 |
Elbląg |
01.10.2006 |
½-ST |
2 |
Ostrava |
07.10.2006 |
IV-ST |
7 |
Kraków |
28.10.2006 |
II-ST, V-LA |
15 |
Bełchatów |
11.11.2006 |
I-ST, V-LA |
16 |
Ostrołęka |
12.11.2006 |
I-ST, VI-LA |
15 |
Wiedeń |
18.11.2006 |
¼-ST |
2 |
Lubartów-MO |
17.12.2006 |
I-ST, I-LA |
20 |
3. Miejsce – Świć Jakub i Pytlik Diana – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
140 |
Czarna Biał. |
25.02.2006 |
I-LA |
10 |
Lublin- MP |
05.03.2006 |
1/16-LA |
1 |
Warszawa |
08.04.2006 |
V-LA |
6 |
Krosno |
09.04.2006 |
VI-LA |
5 |
Łódź |
22.04.2006 |
III-LA, ½-ST |
9 |
Chełm |
30.04.2006 |
IV-LA,VI-ST |
12 |
Radom |
20.05.2006 |
IV-LA, ½-ST |
8 |
Lublin |
03.06.2006 |
I-ST, II-LA |
19 |
Olsztyn |
10.06.2006 |
1/8-ST,1/8-LA |
2 |
Ostrowiec Św. |
17.06.2006 |
VI-LA, ½-ST |
6 |
Jarosław |
18.06.2006 |
IV-LA, ½-ST |
8 |
Przemyśl |
08.10.2006 |
V-LA,VI-ST |
11 |
Lublin |
18.11.2006 |
III-LA,IV-ST |
15 |
Lublin |
26.11.2006 |
III-ST, ½-LA |
10 |
Stalowa Wola |
08.10.2006 |
½-LA, ½-ST |
4 |
Lubartów |
08.10.2006 |
III-ST,V-LA |
14 |
4. Miejsce – Pytlik Dominik i Paradowska Ola – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
134 |
Radom |
20.05.2006 |
V |
12 |
Warszawa |
21.05.2006 |
I |
20 |
Opoczno |
27.05.2006 |
I |
20 |
Lublin |
03.06.2006 |
I |
20 |
Warszawa |
04.06.2006 |
II |
18 |
Lublin |
18.11.2006 |
II |
18 |
Lublin |
26.11.2006 |
VI |
10 |
Stalowa Wola |
03.12.2006 |
III |
16 |
5. Miejsce – Kolano Michał i Liwak Magda – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
72 |
Chełm |
29.04.2006 |
IV-ST, V-LA |
13 |
Rzeszów |
03.06.2006 |
½-LA, ½-ST |
2 |
Rzeszów |
01.10.2006 |
VI-ST, VI-LA |
10 |
Przemyśl |
08.10.2006 |
II-ST, III-LA |
17 |
Lublin |
26.11.2006 |
III-LA,V-ST |
14 |
Lubartów |
16.12.2006 |
I-ST, V-LA |
16 |
6. Miejsce – Wiatrowski Radek i Szymańska Anna – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
66 |
Skarżysko-Kam |
18.03.2006 |
III-ST, VI-LA |
13 |
Tarnobrzeg |
26.03.2006 |
½-LA, ½-ST |
2 |
Chełm |
29.04.2006 |
VI-ST, VII-LA |
9 |
Ostrowiec Św. |
17.06.2006 |
VI-LA, VII-ST |
9 |
Lublin |
26.11.2006 |
IV-LA, IV-ST |
14 |
Lubartów |
16.12.2006 |
I-LA, II-ST |
19 |
7. Miejsce – Skotarski Rafał i Koman Aleksandra – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
30 |
Lublin |
18.11.2006 |
III |
16 |
Stalowa Wola |
03.12.2006 |
IV |
14 |
8. Miejsce – Czerniak Jakub i Kwaka Natalia – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
28 |
Lublin |
18.11.2006 |
V |
12 |
Stalowa Wola |
03.12.2006 |
III |
16 |
9. Miejsce – Szeląg Maciej i Przemorska Joanna – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
22 |
Iława-MP |
12.02.2006 |
1/8 |
2 |
Lublin- MP |
05.03.2006 |
1/16-LA |
1 |
Skarżysko-Kam |
18.03.2006 |
V-LA, VI-ST |
11 |
Tarnów |
25.03.2006 |
¼-LA, ½-ST |
3 |
Tarnobrzeg |
26.03.2006 |
¼-ST, VII-LA |
5 |
10. Miejsce – Węgrzyn Ernest i Konował Diana – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
6 |
Lublin |
18.11.2006 |
¼ |
2 |
Lublin |
26.11.2006 |
½ |
2 |
Lubartów |
16.12.2006 |
½ |
2 |
11. Miejsce – Maruszak Radek i Skóra Martyna – Grupa sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
3 |
Tarnobrzeg |
26.03.2006 |
½-ST, ¼-LA |
3 |