Rozpoczynamy kolejny kurs Disco Foxa dla dorosłych w Zamościu

Jesteście  dorośli a wstydzicie się swojego tańca? Możemy to zmienić:) Zróbcie pierwszy krok i przyjdźcie do nas a my pokażemy Wam następne 🙂Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kurs Disco Foxa  dla dorosłych. To kurs najbardziej użytkowego spośród wszystkich tańców. Disco fox to taniec niezbędny na każdej imprezie. Nasi kursanci nazywają go imprezowo-weselnym :). Można go tańczyć do muzyki rozrywkowej, tanecznej, idealnie pasuje do disco polo, do muzyki wolnej i szybkiej.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres figur disco foxa, przydatnych na każdej tanecznej imprezie. Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków podstawowych, a potem powoli (dostosowując tempo nauki do grupy), dodajemy kolejne kroki i figury. Nasi zaawansowani uczniowie tańczą w tym tańcu kilkadziesiąt figur, ale wystarczy poznać kilka lub kilkanaście, żeby zupełnie swobodniej poczuć się na parkiecie. To naprawdę najbardziej praktyczny taniec, którym wzbudzić możecie uznanie na każdej imprezie. Program przewiduje także naukę zasad trzymania i prowadzenia w parze a wszystko w przyjaznej, miłej atmosferze.

Zasady organizacyjne

Na tym kursie tańczymy w parach, ale można zapisać się bez partnera/partnerki.

Zajęcia  rozpoczynamy 30 stycznia 2024 i są zaplanowane we wtorki w godz. 19.30-20.30 .

Cena to 150 zł od osoby za miesiąc (za 4 kolejne spotkania).

Czas trwania kursu. Nie określamy czasu trwania kursu, ponieważ decyduje o tym indywidualnie każdy uczestnik. Niektórzy kończą naukę po opanowaniu kilku lub kilkunastu figur (2-3 miesiące nauki) a inni uczęszczają na kurs znacznie dłużej. Zaawansowani nasi uczniowie tańczą w tym tańcu ponad 50 figur.

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja)  +48 609 73 71 73, albo mailem recepcja@myka.pl. Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs lub chcą się na taki zapisać (na przykład salsy, bachaty lub tańców towarzyskich), cena to tylko 100 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs, możecie skorzystać z niego gratis !!!

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów.

Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Rozpoczęliśmy też już zapisy na inne nasze kursy: salsy parami, bachaty, tańców towarzyskich  w wersji użytkowej (na wesela, imprezy), lady latino, zumby.

Zapraszamy!!! 🙂