Rozpoczynamy nowy sezon taneczny w Tomaszowie Lubelskim

Zapraszamy dzieci i dorosłe osoby z Tomaszowa Lubelskiego i okolic na nasze zajęcia taneczne i na nowe kursy tańca.

Najważniejsze informacje:

Jesteśmy Szkołą Tańca z Zamościa z ponad 30 letnią tradycją a od wielu lat uczymy także tańca w Tomaszowie Lubelskim i okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy na nasze zajęcia dzieci od 4 r. życia i osoby dorosłe.

Zajęcia odbywają się w Tomaszowskim Domu Kultury.

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci odbywają się w poniedziałki, w godz. 17.10-17.40 dla dzieci w wieku 4-7 lat (cena 80 zł za miesiąc) oraz w godz. 17.40-18.20 dla dzieci powyżej 8. lat (cena 90 zł za miesiąc).

Program zajęć dla dzieci

Program zajęć przewiduje jednocześnie zumbę kids i elementy tańców towarzyskich. Zumba kids to ogromnie obecnie popularne na świecie zajęcia obejmujące elementy wielu tańców nowoczesnych. Wśród tańców towarzyskich znajdą się takie jak mixer rock, polka, cha-cha, disco samba, czy walc angielski.

Dzieci bardzo lubią tańczyć, a wiele zabaw połączonych z ruchem i tańcem podejmują spontanicznie. Dlatego też te naturalne reakcje warto rozwijać już od pierwszych lat życia.

Kurs dla dorosłych

Nowy kurs tańców towarzyskich w wersji użytkowej dla dorosłych odbywa się w poniedziałki w godz. 20.30-21.30. Kurs już się rozpoczął, ale można jeszcze do niego dołączyć

Cena za miesiąc (4 spotkania po 60 minut) wynosi 130zł od osoby.

To numer 1 wśród naszych kursów dla dorosłych. Użytkowa wersja tańca pozwala wykorzystać go na weselu, na zabawie, balu, itp. Na tym kursie poznają Państwo pełny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków. Na początek program obejmuje podstawowe kroki i figury w około 7-8 tańcach (w disco foxie, walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, salsie, cha-chy, rumbie, jive) tak, aby mogli Państwo chociaż trochę poszerzyć zakres swoich tanecznych umiejętności. Bardziej wytrwałym zaproponujemy kolejne tańce i figury. Po trzech miesiącach nauki poznacie Państwo ok. 30 figur a po sześciu ok. 50 figur tanecznych.

O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Dorośli, którzy uczęszczali już na zajęcia taneczne mogą dołączyć do naszych grup zaawansowanych w Tomaszowie Lubelskim. Zajęcia tych grup odbywają się również w poniedziałki w godzinach wieczornych.

Zapisy:

poprzez formularz on-line na naszej stronie (tutaj), (wpisując koniecznie w treści wiadomości „Tomaszów Lubelski”, ponieważ równolegle prowadzimy zapisy na kursy w Zamościu, telefonicznie (recepcja, tel. +48 609 73 71 73), instruktor – Katarzyna Gancarz, tel.+48 785 18 22 79) lub mailem recepcja@myka.pl, proszę jednak pamiętać o zaznaczeniu, że zgłoszenie dotyczy Tomaszowa Lubelskiego.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.