Rozpoczynamy zapisy na nowy sezon taneczny w Zamościu

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby z Zamościa i okolic na nasze zajęcia taneczne i nowe kursy tańca.

Zajęcia dla osób początkujących

rozpoczynamy po zebraniu się poszczególnych grup, o czym informujemy zapisane osoby. Wszystkie nasze zajęcia w Zamościu odbywają się Pensjonacie MYKA*** (Zamość, ul. Starowiejska 25A). Zajęcia dla osób początkujących rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym, na którym wyjaśniamy wszystkie istotne zasady nauki w naszej szkole.

W nowym sezonie 2023/2024 planujemy prowadzenie następujących zajęć i kursów:

DLA DZIECI:

Zumba kids, Balet, Tańce towarzyskie, Street dance

DLA MŁODZIEŻY:

Kurs tańca użytkowego, Street dance, Kurs disco foxa, Studniówkowy kurs tańca

DLA DOROSŁYCH:

ZAJĘCIA W PARACH: Kurs tańców towarzyskich i użytkowych, Kurs disco foxa, Kurs salsy kubańskiej i liniowej, Kurs bachaty

ZAJĘCIA SOLO: Lady latino, Zumba fitness, Zumba gold 

Większość grup i kursów rozpoczyna swoje zajęcia w pierwszych tygodniach września. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Aktualne koszty znajdziecie Państwo w cenniku, a planowane dni i godziny zajęć w grafikuZapisać można się poprzez formularz on-line na naszej stronie (tutaj), (wpisując koniecznie w treści wiadomości Zamość, ponieważ równolegle prowadzić będziemy zapisy na kursy w innych miejscowościach), telefonicznie (recepcja, tel. +48 609 73 71 73), mailem recepcja@myka.pl lub osobiście w naszej recepcji w Zamościu przy ul. Starowiejskiej 25 A.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.
Zrób pierwszy krok i przyjdź do nas a my pokażemy Ci następne 🙂