Kurs tańca dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny kurs tańców towarzyskich. To kurs tańców użytkowych, niezbędnych na każdej imprezie.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków w aż 8-10 tańcach. Wśród nich znajdują się bardzo modna ostatnio salsa i najbardziej praktyczny taniec – disco fox, który dorośli nazywają „imprezowo-weselnym”, ale także kilka innych, które na pewno przydadzą się na każdej imprezie. Poznacie podstawowe kroki i figury także w walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, cha-chy, quickstepie czy jiv’ie. Pozwoli to na bardziej swobodne poruszanie się na parkiecie do szerokiego wachlarza muzyki, z jaką spotykacie się Państwo na tanecznych imprezach.

Zasady

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Pierwsze spotkanie odbędzie się po zebraniu się grupy ok. 16-20 osób. Strój jest dowolny, niech będzie taki w jakim dobrze się czujecie. Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach).

Korzyści

Kurs ten da Wam podstawowe umiejętności taneczne, dzięki którym poczujecie się pewniej i swobodniej na parkiecie. Jeśli radzicie sobie w tańcu całkiem nieźle, to pozwoli Wam na „podszlifowanie” Waszych tanecznych umiejętności. Poza praktycznymi umiejętnościami macie szansę zyskać jeszcze bardzo wiele, o czym mówią nam nasi kursanci. I nowe znajomości, i fantastyczną formę spędzenia wolnego czasu, i możliwość relaksu i „odreagowania” po trudach dnia codziennego:

…”w końcu nie unikam wesel i innych imprez, na których wypada tańczyć”

…”zajęcia na kursie są dla mnie prawdziwym relaksem i odpoczynkiem po pracy”

…”zajęcia to wspaniała forma spędzenia z partnerem wolnego czasu a poza tym nabyliśmy dużo umiejętności, które wykorzystujemy na różnych imprezach”.

…”poza tym, że czuję, że tańczę coraz lepiej :), to zajęcia taneczne dają mi ruch, którego mam tak mało i odstresowują mnie jak nic innego dotąd, nie można tańczyć i myśleć o problemach i dlatego bardzo tu odpoczywam psychicznie”.

To tylko kilka z tysięcy opinii naszych uczniów, ale wystarczy posłuchać lekarzy, psychologów, żeby uświadomić sobie, że szczególnie dzisiaj zalet zajęć tanecznych nie można przecenić. To cudowne zajęcia dla naszej równowagi psychicznej i zdrowia fizycznego.

Taniec kształtuje sylwetkę, pomaga walczyć z otyłością, uczy zdrowych nawyków, poprawia odporność organizmu, wzmacnia układ kostny, oddechowy, pracę stawów, poprawia krążenie krwi, zwiększa wytrzymałość i kondycję. Taniec redukuje stres, zwalcza depresję, umacnia więzi międzyludzkie, poprawia samopoczucie. Taniec poprawia sprawność intelektualną, a ponadto zajęcia taneczne potrafią nie tylko powstrzymać procesy starzenia się w mózgu, ale wręcz je odwracać. Zajęcia taneczne są też doskonałą rehabilitacją po przebytych chorobach, takich jak Covid, szczególnie jeśli występuje pogorszenie kondycji, koncentracji, pamięci… itd., itd…

Taniec to prawdziwe „żródło dobroczynności”, z którego także Wy możecie czerpać zdrowie,  radość i wiele, wiele więcej.

Cena

Jeśli będzie to pierwszy kurs w naszej szkole to zapłacisz  130,00zł od osoby za miesiąc nauki (4 spotkania po 60 min). Jeśli chodzisz już na jakiś inny kurs lub zajęcia taneczne (kurs disco foxa, albo salsy lub inne zajęcia solo takie jak lady latino czy zumba) to dopłacasz tylko różnicę pomiędzy tym co już płacisz a kwotą 220,00zł. Nadal obowiązuje u nas zasada, że płacąc maksymalną w naszej szkole kwotę 220zł, możesz chodzić na dowolną ilość kursów i zajęć tanecznych w parach i solo !!!. Dodamy, że mamy też karnety rodzinne, i że honorujemy karty różnych firm (Benefit Systems, Medicover, VanityStyle).

A może tylko disco fox lub salsa

Jeśli wolisz kurs tylko jednego tańca, to też spełnimy Twoje oczekiwania. Trwają także zapisy na kurs jednego tańca disco foxa i oddzielnie na kurs salsy.

Zapisy

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj) , telefonicznie (recepcja, tel. +48 609 73 71 73), mailem recepcja@myka.pl lub osobiście w naszej recepcji w Zamościu przy ul. Starowiejskiej 25 A.

Zrób pierwszy krok i przyjdź do nas a my pokażemy Ci następne 🙂