Rozpoczynamy zapisy na kurs Disco Foxa dla dorosłych w Zamościu

Jesteście  dorośli a wstydzicie się swojego tańca? Możemy to zmienić:) Zróbcie pierwszy krok i przyjdźcie do nas a my pokażemy Wam następne 🙂Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny kurs Disco Foxa  dla dorosłych. To kurs najbardziej użytkowego spośród wszystkich tańców. Disco fox to taniec niezbędny na każdej imprezie. Nasi kursanci nazywają go imprezowo-weselnym :). Można go tańczyć do muzyki rozrywkowej, tanecznej, idealnie pasuje do disco polo, do muzyki wolnej i szybkiej.

Korzyści

Jest ich naprawdę wiele i nie chodzi tylko o praktyczną naukę figur czy kroków tanecznych. Oddajmy jednak głos naszym kursantom, którzy na pytanie jakie dostrzegają korzyści i co dają im nasze kursy udzielili m. in. takich odpowiedzi:

…”w końcu nie unikam wesel i innych imprez, na których wypada tańczyć”

…” myślałem, że taki kurs nie jest dla mnie, bo od dziecka w tańcu czułem się „drewniany”, dzisiaj twierdzę, że taki kurs jest super dla wszystkich, i dla drewnianych, i dla tych, którzy całkiem dobrze radzą sobie w tańcu, ale chcą tańczyć jeszcze lepiej”, naprawdę polecam.

…”poznałam tutaj tak dużo nowych osób, z których wiele stało się moimi dobrymi znajomymi”

…”nabrałem pewności siebie i czuję, że moje zdolności ruchowe zdecydowanie się poprawiły”

…”bardzo obawiałem się kursu, bo wstydziłem się tego, że nie potrafię kompletnie tańczyć i myślałem, że się po prostu ośmieszę, dzisiaj żałuję, że tyle lat zmarnowałem, bo pierwsze myśli o kursie miałem chyba z 10 lat temu… Dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki zajęciom zmieniło się moje podejście do siebie samego, do ruchu, do ludzi, do imprez, do tańca, naprawdę jestem innym człowiekiem”

…”zajęcia na kursie są dla mnie prawdziwym relaksem i odpoczynkiem po pracy”

…”nie wiem, na ile to wpływ zajęć, ale odkąd chodzę na kurs przestał boleć mnie kręgosłup”

…”zajęcia to wspaniała forma spędzenia z partnerem wolnego czasu a poza tym nabyliśmy dużo umiejętności, które wykorzystujemy na różnych imprezach”.

…”mamy tak dużo radości i satysfakcji, że nasz taniec wygląda coraz lepiej, a to dodaje nam śmiałości, pewności siebie”

…”poza tym, że czuję, że tańczę coraz lepiej :), to zajęcia taneczne dają mi ruch, którego mam tak mało i odstresowują mnie jak nic innego dotąd, nie można tańczyć i myśleć o problemach i dlatego bardzo tu odpoczywam psychicznie”

…”dzięki kursowi wyrwałam się z domu i moje nastawienie do wielu spraw stało się bardziej optymistyczne”

…”jestem zaskoczona dostępnością nauki dla osób bez większych umiejętności, myślałam, że dobrze tańczyć mogą nieliczni a tu przekonałam się, że byłam w błędzie”.

To tylko kilka z setek opinii.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres figur disco foxa, przydatnych na każdej tanecznej imprezie. Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków podstawowych, a potem powoli (dostosowując tempo nauki do grupy), dodajemy kolejne kroki i figury. Nasi zaawansowani uczniowie tańczą w tym tańcu kilkadziesiąt figur, ale wystarczy poznać kilka lub kilkanaście, żeby zupełnie swobodniej poczuć się na parkiecie. To naprawdę najbardziej praktyczny taniec, którym wzbudzić możecie uznanie na każdej imprezie. Program przewiduje także naukę zasad trzymania i prowadzenia w parze a wszystko w przyjaznej, miłej atmosferze.

Zasady organizacyjne

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami.

Zajęcia planowane są wstępnie we wtorki po godzinie 18.30 i trwać będą 60 min (jednak możliwe jest zmiana i dnia, i godziny zajęć). Spotkanie organizacyjne odbędzie się po zebraniu grupy ok. 16-20 osób.

Cena to 130 zł od osoby za miesiąc (za 4 kolejne nasze spotkania).

Czas trwania kursu. Nie określamy czasu trwania kursu, ponieważ decyduje o tym indywidualnie każdy uczestnik. Niektórzy kończą naukę po opanowaniu kilku lub kilkunastu figur (2-3 miesiące nauki) a inni uczęszczają na kurs znacznie dłużej. Zaawansowani nasi uczniowie tańczą w tym tańcu ponad 50 figur.

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja)  +48 609 73 71 73, albo mailem recepcja@myka.pl. Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs lub chcą się na taki zapisać (na przykład salsy, bachaty lub tańców towarzyskich), cena to tylko 90 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs, możecie skorzystać z niego gratis !!!

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów.

Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Rozpoczęliśmy też już zapisy na inne nasze kursy: salsy parami, bachaty, tańców towarzyskich  w wersji użytkowej (na wesela, imprezy), lady latino, zumby.

Zapraszamy!!! 🙂