„NEONOWY SYLWESTER” w Zamościu 2022/2023

„NEONOWY SYLWESTER” W Zamościu, to nasza kolejna taneczna impreza, na którą serdecznie zapraszamy.

Dlaczego NEONOWY SYLWESTER?

Naszą tradycją są imprezy tematyczne. Staramy się, żeby były one wyjątkowe. Żeby dostarczały unikalnych wrażeń i pozostawiały niezapomniane wspomnienia. W ostatnich latach bawiliśmy się na takich balach Sylwestrowych: „Od Bałtyku po Tatry”, „Hollywood Syllwester”, „Hawajski Sylwester”, „Złoty Sylwester”, „Sylwester z wachlarzem”.

Tegoroczny Bal Sylwestrowy organizujemy pod hasłem…„NEONOWY SYLWESTER”. Tych, którzy zdecydują się powitać z nami Nowy Rok zapraszamy 31 grudnia 2022 o godz. 20.00 do Pensjonatu MYKA*** w Zamościu.

Mile widziane NEONOWE dodatki, może okulary, bransoletki, albo cokolwiek innego.

Oprawa muzyczna na Balu

Tegoroczną oprawę muzyczną Balu powierzyliśmy Zespołowi „Tango”. Na „NEONOWYM SYLWESTRZE” będziemy się bawili do znanych i lubianych przebojów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Sięgniemy do starszych hitów, ale potańczymy również do muzycznych nowości. Pragniemy zaznaczyć jednak, że na na naszych balach nie gramy disco polo. Poniżej kilka fotek z naszych poprzednich Balów Sylwestrowych. Więcej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cena

W tym roku to 340 zł od osoby.

W cenie Balu: konsumpcja (dania gorące i zimne, desery, ciasta, owoce, napoje, także alkoholowe-bez limitu) oraz sylwestrowy 4-godzinny kurs Disco Foxa (tzw. dwa na jeden) o wartości 130 zł od osoby, obejmujący ok. 8-10 figur, tańca którym można znakomicie bawić się na Sylwestra i na każdej innej imprezie.

Już zwyczajem jest, że nauka tego bardzo praktycznego tańca poprzedza nasze bale (sylwestrowe, karnawałowe, andrzejkowe, itp. ) i jest ona bezpłatna dla uczestników balu, ale z takiego kursu za odpłatnością mogą skorzystać także osoby nie planujące udziału w naszej imprezie. Kurs odbędzie się po 15 grudnia przy minimalnej ilości 8 zgłoszonych par. Konieczna jest rezerwacja miejsca poprzez naszą recepcję do 15 grudnia.

Sylwestrowe menu 2022 wkrótce….

Program sylwestrowego kursu tańca Disco Fox (konieczne zgłoszenia do 15 grudnia 2022)

1-2 lekcja: krok podstawowy (trzy wersje), obrót partnerki, zmiana rąk za plecami, nawinięcie, wspólny obrót,

3-4 lekcja: powtórzenie figur poznanych na lekcjach 1-2 i ok. 4-5 nowych figur w zależności od stopnia opanowania poprzednich, na przykład: obroty na zewnątrz, przygotowanie do dziury, podwójna ucieczka, obroty na zmianę.