Trwają zapisy na nowy kurs salsy dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na nowy kurs salsy w parach. Na kursie tym uczymy zarówno salsy kubańskiej jak i liniowej. Obie są bardzo popularne i lubiane przez dorosłych. Salsą kubańską można bardzo dobrze bawić się zarówno w parze, jak i w grupie wielu par, tańcząc salsę w wersji „Rueda de Cassino”.

Tańczenie salsy w wersji rueda de cassino, to świetna zabawa :)

Warunki

Na kurs salsy w parach można zapisać się bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Możliwe, że „drugą połówkę” uda się znaleźć na kursie. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć. Wstępnie zajęcia planowane są raz w tygodniu w czwartek o godz. 19.30. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 6 października 2022. Ponieważ możliwe, że spotkanie to będzie połączone z pierwszymi zajęciami, prosimy o zabranie zmiennego, wygodnego obuwia z czystą podeszwą. Cena za miesiąc zajęć (4 spotkania po 60 min.) to 130 zł od osoby. Jeżeli jednak uczęszczacie już na inny kurs do nas, to dopłacacie tylko do kwoty maksymalnej, która wynosi 220 zł, czyli kurs ten będzie Was kosztował 90 zł. Jeżeli płacicie już kwotę maksymalną, to ten kurs będzie dla Was gratisowy.

Zapisy

Zapisać można się osobiście w recepcji lub poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja)  +48 609 73 71 73, albo mailem recepcja@myka.pl. Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach).