Jubileuszowa Gala Taneczna

Uczymy tańca już 30 lat !!!.  Z tej okazji zapraszamy na „Jubileuszowa Galę Taneczną” 25 czerwca 2022 r

Program

Z okazji przypadającego w tym roku Jubileuszu 30. lecia Szkoły Tańca M. i J. Myka, zapraszamy na kolejne spotkanie z tańcem, które ze względów organizacyjnych podzielone zostało na dwie części.

Podczas I Gali Tanecznej, która rozpocznie się o godzinie 15.00, wystąpią nasi uczniowie grup dziecięcych. W ich wykonaniu zobaczymy układy taneczne zumby kids, tańców nowoczesnych oraz towarzyskich zarówno standardowych jak i latynoamerykańskich.

W wieczornej II Gali Tanecznej, która rozpocznie się o godzinie 19.00 wystąpią nasi dorośli uczniowie, zarówno pary jak i panie tańczące solo. Uczestnicy poszczególnych grup (zaawansowanych, hobby i tańczący turniejowo) zaprezentują tańce latynoamerykańskie i standardowe, salsę w wersji rueda de cassino, zumbę oraz disco rocka i disco foxa. Niewątpliwą atrakcją będzie pokaz naszych najbardziej utytułowanych par sportowych. Wśród nich zobaczymy tancerzy najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S, a także aktualnych v-ce Mistrzów Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Wstęp

Wstęp na Galę możliwy jest wyłącznie z zaproszeniem (ilość miejsc jest ograniczona a ich rezerwacji można dokonać w recepcji). Zaproszenia na galę dziecięcą są nieodpłatne, a na galę dla dorosłych są do nabycia w cenie 20zł od osoby. Zaproszenie na After Party dla dorosłych kosztuje 80zł od osoby.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych obecnych i byłych uczniów, jednak ponieważ ilość dostępnych miejsc na widowni jest ograniczona nie wysyłamy i nie wręczamy indywidualnych zaproszeń. Wybaczcie to nam, ale biorąc pod uwagę, że samych par turniejowych wśród naszych uczniów były setki, nie możemy tego zrobić ze względów organizacyjnych.

Miejsce

Jubileuszowa Gala Taneczna z okazji XXX-lecia odbędzie się w Pensjonacie MYKA***, ul. Starowiejska 25 A w Zamościu.