ZUMBA

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty – zajęć Zumby

Od 2012 rozpoczęliśmy regularne zajęcia Zumby. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby w takich zajęciach uczestniczyć. Ceny karnetów (obecnie bardzo promocyjne) znajdziecie w cenniku (w dziale OFERTA).

Tyle mam energii

Przypominamy, że w zajęciach zumby mogą uczestniczyć wszyscy: dzieci, młodzież, dorośli, kobiety i mężczyźni. Możecie więc ćwiczyć całymi rodzinami.

Prosimy zabrać na zajęcia ręcznik (mały), sportowe obuwie (strój też najlepiej sportowy), wodę i oczywiście dużo uśmiechu oraz chęci do ruchu i zabawy. Zgłoszenia przyjmujemy mailem (biuro@myka.pl) lub telefonicznie (może być sms, nr tel. 609 73 71 73). Wystarczy podać imię i nazwisko i numer telefonu. Zajęcia trwają 60 minut i pamiętajmy, że ma to być 60 minut zabawy ruchem.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, poprawia kondycję, a przede wszystkim powoduje wzrost optymizmu i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają  do zabawy. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista …. i wielu innych.

Zumba …
… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

Instruktorzy: Magdalena Myka, Katarzyna Jarosz, Krzysztof Myka