O nas

 

 

Szkoła Tańca Magdalena i Janusz Myka

Image

Magdalena i Janusz z synem Krzysztofem

została założona 1 kwietnia 1992 roku w Zamościu, ale od kilku lat prowadzi zajęcia także w okolicznych miejscowościach. 

Głównym profilem działalności szkoły jest nauka tańców towarzyskich (samba, cha-cha, rumba, passo doble, jive, walc, tango, foxtrot, quickstep, salsa, mambo, merengue, rock and roll, i in.) dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli) i na wszystkich poziomach zaawansowania (od początkujących, grupy zaawansowane, hobby, aż po pary sportowe na najwyższym tanecznym poziomie, włącznie z medalistami Mistrzostw Polski).

Ponadto od kilku lat szkoła wprowadziła do swojej oferty następujące techniki taneczne:

  • Salsa dla par (dla dorosłych i dla młodzieży),
  • Salsa w wersji solo dla pań – salsy lady styling
  • Disco Fox (dla dorosłych i dla młodzieży),
  • Zumba dla dzieci (Zumba kids), dla młodzieży i dla dorosłych – Zumba Fitness.
  • Zumba o mniejszej intensywności i dla seniorów – Zumba GOLD.
  • Street dance (hip hop) dla dzieci i dla młodzieży.
  • Balet dla dzieci.

Od 2000 roku szkoła rozszerzyła swoją ofertę o organizację imprez okolicznościowych i turystycznych, którymi obecnie zajmuje się Firma Usługowo- Handlowa „MAGDALENA”. Kolejny duży krok do przodu postawiliśmy w 2012 r., w którym rozszerzyliśmy ofertę o działalność  Pensjonatu MYKA***, który powstał przy ul. Starowiejskiej  25a w Zamościu i dysponuje 30 miejscami noclegowymi w komfortowych, klimatyzowanych (1, 2, 3 i 4-osobowych) pokojach, wyposażonych w aneks kuchenny, lodówkę i telewizor oraz trzema salami z parkietem, lustrami i pełną klimatyzacją, z których największa pomieści ponad ok. 250 osób w układzie bankietowym i ok. 500 w układzie szkolnym.

Właścicielami Szkoły i Firmy „Magdalena” są Magdalena i Janusz Myka.