Kursy Tańca dla nowożeńców

Filmik przedstawia przykładową choreografię Pierwszego Tańca Młodej Pary, w oprawie z użyciem ciężkiego dymu przygotowaną i sfilmowaną w naszej sali. Tak lub podobnie może wyglądać także Wasz taniec.

Zapraszamy na kursy tańca dla narzeczonych, które tradycyjnie rozpoczniemy wczesną wiosną, tak żeby pary planujące wesele w tym roku mogły się jeszcze tanecznie do tej uroczystości przygotować. Proponujemy w tym roku dwa rodzaje takich kursów.
Jeden „INTENSYWNY KURS TAŃCA DLA NOWOŻEŃCÓW” (8 lekcji po 45 minut kursu w jeden weekend) i drugi „KURS TAŃCA DLA NOWOŻEŃCÓW” (zajęcia raz w tygodniu po 60 minut). Poniżej zamieszczamy najistotniejsze informacje dotyczące obu kursów.

1. „INTENSYWNY KURS TAŃCA DLA NOWOŻEŃCÓW
Ten kurs prowadzony będzie tylko przez jeden weekend (chyba, że jego uczestnicy w wystarczającej ilości zdecydują się na jego kontynuację w kolejny weekend). Zajęcia tego kursu prowadzone będą w wymiarze 6 godzin (3 godziny w sobotę i 3 w niedzielę) według następującego planu:
11.30-12.30 kurs
12.30-13.00 przerwa kawowa
13.00-14.00 kurs
14.00-15.00 przerwa obiadowa (możliwość zamówienia obiadu na miejscu)
15.00-16.00 kurs

Cena tego kursu to 150zł od osoby. Dla osób spoza Zamościa istnieje możliwość zarezerwowania noclegu wraz ze śniadaniem w cenie 80zł od osoby.
Tylko dla uczestników tego kursu proponujemy pakiet 5 lekcji indywidualnych, na których możecie przygotować choreografię pierwszego tańca Młodej Pary w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 70 zł za lekcję (cena regularna to 100 zł za lekcję).
Najbliższa edycja tego kursu odbędzie się po zebraniu się grupy min. 8-10 par (termin zostanie potwierdzony po utworzeniu grupy) Zgłoszenia trwają. Polecamy

2. „KURS TAŃCA DLA NOWOŻEŃCÓW

Program kursu jest podobny do kursu intensywnego, ale zrealizujemy go przez kilka miesięcy spotykając się regularnie każdego tygodnia na spotkaniach trwających 60 minut.

Rozpoczęcie kursu – po zebraniu grupy minimum 8 par.
Cena tego kursu to 80zł od osoby za miesiąc (4 spotkania). O tym, przez ile miesięcy chcecie Państwo uczęszczać na taki kurs, decydujecie sami, ale przy jednorazowej opłacie od razu za 4 miesiące kursu gwarantujemy 100zł rabatu od pary (promocja ta nie łączy się z innymi promocjami).
Kurs Tańca dla Nowożeńców polecamy szczególnie parom, które planują ślub i wesele w 2016 roku, ale także tym, które nie mają jeszcze sprecyzowanych planów a chcą nauczyć się kilku tańców.
Jego celem jest przygotowanie Was do tej najpiękniejszej uroczystości, a w dzisiejszych czasach już tylko nieliczne Młode Pary nie dbają o to, jak będzie wyglądał nie tylko ich pierwszy taniec, ale także cała taneczna weselna zabawa.
Podczas kursu poznacie podstawy 5-6 tańców, które są niezbędne, aby dobrze zaprezentować się Waszym zaproszonym Gościom.
Pouczymy Was walca angielskiego, który najczęściej wybierany jest na pierwszy taniec Młodej Pary, walca wiedeńskiego uznawanego dzisiaj za króla eleganckich tańców, tańczonego na każdym prawdziwym balu, disco foxa i/lub disco samby – to najbardziej praktyczne tańce niezbędne na każdej imprezie, zwane przez dorosłych tańcami imprezowo-weselnymi, quickstepa w wersji użytkowej, który doskonale nadaje się do wolniejszej muzyki i jeszcze tanga, którego podstawy „wypada” znać.

Zgłoszenia na oba kursy oraz więcej informacji możecie uzyskać osobiście w recepcji Pensjonatu MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25a lub pod numerem telefonu 609 73 71 73.Zapraszamy