1. Miejsce – Świć Jakub i Pytlik Diana – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
297 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2 |
2 |
Staszów |
16.04.2005 |
1/2 |
2 |
Radom |
24.04.2005 |
1/4 |
2 |
Lublin |
07.05.2005 |
VI |
10 |
Ostrowiec Św. |
14.05.2005 |
IV |
14 |
Mielec |
15.05.2005 |
IV |
14 |
Tarnobrzeg |
28.05.2005 |
IV |
14 |
Rzeszów/Miłocin |
04.06.2005 |
II |
18 |
Warszawa |
18.06.2005 |
I |
20 |
Jarosław |
19.06.2005 |
II |
18 |
Kozienice |
25.06.2005 |
I |
20 |
Haczów |
17.09.2005 |
I-LA, IV-ST |
17 |
Lublin |
18.09.2005 |
II-ST, V-LA |
15 |
Łomianki |
24.09.2005 |
I-ST, III-LA |
18 |
Rzeszów |
02.10.2005 |
I-LA, II-ST |
19 |
Świdnik |
08.10.2005 |
III-LA, III-ST |
16 |
Kielce |
09.10.2005 |
I-LA, I-ST |
20 |
Biała Podlaska |
15.10.2005 |
I-ST, II-LA |
19 |
Lubartów |
22.10.2005 |
I-LA, II-ST |
19 |
Stalowa Wola |
23.10.2005 |
I-LA, I-ST |
20 |
2. Miejsce – Wiatrowski Radek i Szymańska Anna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
178 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2 |
2 |
Staszów |
16.04.2005 |
VI |
10 |
Radom |
24.04.2005 |
IV |
14 |
Lublin |
07.05.2005 |
1/2 |
2 |
Ostrowiec Św. |
14.05.2005 |
1/2 |
2 |
Tarnów |
15.05.2005 |
III |
16 |
Tarnobrzeg |
28.05.2005 |
I |
20 |
Rzeszów/Miłocin |
04.06.2005 |
V |
12 |
Warszawa |
18.06.2005 |
IV |
14 |
Jarosław |
19.06.2005 |
III |
16 |
Kozienice |
25.06.2005 |
V |
12 |
Haczów |
17.09.2005 |
1/2 |
2 |
Lublin |
18.09.2005 |
I |
20 |
Rzeszów |
02.10.2005 |
IV |
14 |
Biała Podlaska |
15.10.2005 |
I |
20 |
Lublin |
12.11.2005 |
1/2 |
2 |
3. Miejsce – Kolano Michał i Liwak Magda – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
170 |
Lublin |
02.04.2005 |
IV |
14 |
Radom |
24.04.2005 |
1/2 |
2 |
Tarnów |
15.05.2005 |
IV |
12 |
Lublin |
18.09.2005 |
III |
16 |
Rzeszów |
02.10.2005 |
1/2 |
4 |
Świdnik |
08.10.2005 |
I |
20 |
Lubartów |
22.10.2005 |
IV |
14 |
Stalowa Wola |
23.10.2005 |
IV |
14 |
Przemyśl |
06.11.2005 |
III |
16 |
Lublin |
12.11.2005 |
I |
20 |
Rzeszów |
04.12.2005 |
II |
18 |
Radom |
10.12.2005 |
I |
20 |
4. Miejsce – Maruszak Radek i Skóra Martyna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
152 |
Jarosław |
19.06.2005 |
IV |
14 |
Lublin |
07.05.2005 |
V |
12 |
Kozienice |
25.06.2005 |
I |
20 |
Świdnik |
08.10.2005 |
III |
16 |
Stalowa Wola |
23.10.2005 |
I |
20 |
Przemyśl |
06.11.2005 |
V |
12 |
Rzeszów |
04.12.2005 |
I |
20 |
Radom |
10.12.2005 |
I |
20 |
Warszawa |
17.12.2005 |
II |
18 |
5. Miejsce – Szeląg Maciej i Przemorska Joanna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
128 |
Staszów |
27.02.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Nowy Sącz |
19.03.2005 |
VII-LA, VI-ST |
9 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Krosno |
16.04.2005 |
III-ST, 1/2-LA, |
9 |
Lublin |
07.05.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Ostrowiec Św. |
14.05.2005 |
VI-ST, 1/2-LA, |
6 |
Tarnów |
15.05.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Rzeszów/Miłocin |
04.06.2005 |
1/4-ST, 1/4-LA |
2 |
Jarosław |
19.06.2005 |
IV-LA, 1/2-ST, |
8 |
Kozienice |
25.06.2005 |
VII-LA, VI-ST |
9 |
Rzeszów |
02.10.2005 |
V-LA, 1/2-ST, |
7 |
Świdnik |
08.10.2005 |
II-ST ,IV-LA, |
16 |
Biała Podlaska |
15.10.2005 |
II-ST ,IV-LA, |
16 |
Zawiercie |
30.10.2005 |
III-LA, IV-ST |
15 |
Przemyśl |
06.11.2005 |
IV-LA, VI-ST |
12 |
Lublin |
12.11.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Rzeszów |
04.12.2005 |
1/2-LA, 1/4-ST |
3 |
Ostrołęka |
18.12.2005 |
VI-ST, 1/2-LA, |
6 |
6. Miejsce – Myka Krzysztof i Oleszczuk Katarzyna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
58 |
Warszawa |
18.09.2005 |
1/8-ST |
1 |
Kielce |
09.10.2005 |
I-ST |
10 |
Biała Podlaska |
15.10.2005 |
I-ST |
10 |
Kraków |
29.10.2005 |
II-ST |
9 |
Wieliczka |
30.10.2005 |
V-ST |
6 |
Lublin |
12.11.2005 |
V-ST |
6 |
Tomaszów Maz. |
04.12.2005 |
III-ST,III-LA |
16 |
7. Miejsce – Pytlik Dominik i Paradowska Ola – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
56 |
Świdnik |
08.10.2005 |
I |
20 |
Warszawa |
12.11.2005 |
III |
16 |
Warszawa |
20.11.2005 |
I |
20 |
8. Miejsce – Kubera Artur i Leńczuk Agnieszka – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
40 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2-LA, V-ST |
7 |
Lublin |
07.05.2005 |
III-ST |
8 |
Rzeszów/Miłocin |
04.06.2005 |
1/2-ST |
1 |
Jarosław |
19.06.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Świdnik |
08.10.2005 |
IV-ST |
7 |
Biała Podlaska |
15.10.2005 |
VI-ST |
5 |
Przemyśl |
06.11.2005 |
III-ST |
8 |
Rzeszów |
04.12.2005 |
1/2-ST |
2 |
9. Miejsce – Kucharski Tomasz i Kolano Hanna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
35 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2-LA, VI-ST |
6 |
Krosno |
16.04.2005 |
II-ST, 1/2-LA, |
10 |
Lublin |
07.05.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Tarnów |
15.05.2005 |
IV-LA, 1/2-ST, |
8 |
Rzeszów/Miłocin |
04.06.2005 |
1/4-ST, 1/4-LA |
2 |
Przemyśl |
06.11.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
Lublin |
12.11.2005 |
1/2-LA, VII-ST |
5 |
10. Miejsce – Kucharski Mateusz i Jańczuk Marlena – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
7 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2 |
2 |
Lublin |
07.05.2005 |
1/2-LA, VII-ST |
5 |
11. Miejsce – Klimczak Michał i Radlińska Olga – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
4 |
Krosno |
16.04.2005 |
1/2 |
2 |
Lublin |
07.05.2005 |
1/2 |
2 |
12. Miejsce – Kubera Adrian i Świderek Klaudia – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
2 |
Lublin |
02.04.2005 |
1/2-LA, 1/2-ST |
2 |
13. Miejsce – Krupa Mateusz i Kubera Diana – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
0 |
|
|
|
|
14. Miejsce – Skotarski Łukasz i Zawrotniak Anna – Grupa Sportowa
Miejscowość |
Data |
Lokata |
Ilość Punktów |
Razem |
0 |