Joga – nowość w naszej ofercie

Już 8 listopada zapraszamy osoby dorosłe na zajęcia jogi

Joga

To zajęcia adresowane do pań i panów. Joga to system ćwiczeń ciała, oddechu i umysłu. Poprzez pracę z układem nerwowym obniża poziom stresu, wzmacnia i uelastycznia kręgosłup, zwiększa świadomość ciała. Ponadto reguluje pracę gruczołów, rozciąga i wzmacnia ciało. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, od spokojnych i relaksujących, do mocnego wysiłku angażującego wiele partii mięśni. Zakończenie zajęć to relaksacja przy dźwiękach gongu.

Zapraszamy

na zajęcia jogi razem z naszą instruktorką Patrycją Chwiejczak. Zajęcia rozpoczynamy 8 listopada 2021 o godz. 20.30, ale można dołączyć do grupy w późniejszym czasie.

To kolejna, czwarta już forma zajęć solo, którą u nas wprowadzamy (zumba, zumba gold, lady latino, joga).

Na wszystkich zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionych rodzajów zajęć z tym samym karnetem. Osobom, które mogą uczęszczać na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu polecamy karnet na 8 wejść, który kosztuje 140 zł (17,50 zł za wejście) i ważny jest dwa miesiące. Jeżeli jest szansa na częstsze zajęcia, co bardzo polecamy, żeby efekt był i lepszy i szybszy, to bardziej opłacalny jest karnet na 12, 14 lub 16 wejść, które ważne są trzy miesiące i kosztują odpowiednio 180, 210 lub 240 zł  (15 zł za wejście). Jeżeli może być u nas częściej niż dwa razy w tygodniu, a może ponadto skorzystać z innych kursów to najbardziej odpowiedni będzie karnet bez limitu wejść na każde z naszych zajęć i solo i parami w cenie 180 zł za miesiąc. Natomiast dla osób, które nie mogą być u nas regularnie i obawiają się, że nie wykorzystają swojego karnetu polecamy karnet na 5 wejść w cenie 110 zł (22 zł/wejście) , który ważny jest aż do 30 czerwca, bez względu na to, kiedy zostanie kupiony.

Zapisy

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład salsy lub tańców towarzyskich), cena to 80 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs lub rodzaj zajęć, możecie skorzystać z niego gratis !!!