Salsa Fiesta 2021

6 listopada 2021 zapraszamy na kolejny taneczny wieczorek. Tym razem będziemy bawić się muzyką i krokami Salsy

Będzie to już szósta edycja takiej tanecznej imprezy, pozwalająca na przybliżenie Państwu tego tańca.

Pragniemy zaprosić na ten wieczorek także osoby, które nigdy nie uczyły się salsy, (albo uczyły się bardzo mało). Jeżeli zgłosicie nam to w recepcji to tegoroczne spotkanie z salsą rozpoczniemy od nauki podstawowego kroku salsy liniowej, łatwego dla każdego. Następnie pokażemy podstawowe obroty i kilka prostych kroków, które na pewno będą do „przyswojenia” przez wszystkie osoby, które będą chciałby bawić się tego wieczoru z nami.

Naukę rozpoczniemy o godzinie 18.00 i na tę godzinę zapraszamy tylko te osoby, które będą chciały nauczyć się podstaw salsy liniowej (pamiętajcie, żeby koniecznie zgłosić chęć takiej nauki w recepcji podczas rezerwacji miejsc).

O godzinie 19.00 rozpocznie się właściwa Salsa Fiesta 2021, podczas której pokażemy kolejne figury salsy liniowej, nowe dla wszystkich uczestników imprezy. Oczywiście pobawimy się też ruedą. Osoby, ktore nie będą jej tańczyły w tym czasie, będą mogły „szlifować” salsą liniową.

Pamiętajcie, że obowiązują kolorowe stroje (na tej imprezie biały i czarny nie są dla nas kolorami), im będzie barwniej, tym lepiej.

Jeżeli lubicie salsę, to na pewno ten wieczorek jest dla Was, a jeśli jeszcze do tego tańca nie jesteście przekonani lub nie umiecie go tańczyć, to macie doskonałą okazję, żeby to zmienić, bo bezsprzecznie taniec ten jest jednym z najbardziej lubianych i warto go poznać.

Koszt imprezy to 160 zł od osoby a w tej cenie dania gorące, zimne przekąski, desery, owoce oraz napoje bezalkoholowe i alkohol bez limitu.

Przypominamy o konieczności rezerwacji miejsca w recepcji pensjonatu.

Polecamy i zapraszamy. Tradycyjnie przypominamy o obowiązkowych dobrych humorach, które też trzeba zabrać na wieczorek.

W galerii zdjęć możecie zobaczyć trochę fotek z poprzedniego lat „Salsa Fiesta 2017” „Salsa Fiesta 2018”