Rozpoczęcie sezonu dla dorosłych 2021/2022

„PRL STORY”, pod takim hasłem rozpoczniemy tegoroczny sezon taneczny dla dorosłych.

Zapraszamy wszystkich naszych dorosłych uczniów urodzonych w tamtej epoce 🙂

Jeśli ktoś urodził się nieco później a bardzo chce się z nami pobawić i chociaż na tę jedną noc przenieść się do czasów PRL-u, to też może 🙂

Kiedy i gdzie?

Zapraszamy tym razem w sobotę 2 października 2021 o godzinie 19.00 do naszej Świetlicy Zakładowej 🙂 przy ul. Starowiejskiej 25A w Zamościu. Koszt udziału w imprezie to 160zł od osoby.

Pamiętajcie o obowiązkowym dostosowaniu stroju. Jak zawsze liczymy na Waszą inwencję twórczą a na imprezie na dobre humory.

Tym razem niezbędny jest także rekwizyt, który pochodzi z tamtych czasów. To może być cokolwiek. Jeśli sięgniecie głębiej do szafy, czy kufra, albo zajrzycie na strych swój lub kogoś z rodziny, to na pewno coś z tamtej epoki znajdziecie.

Chociaż to impreza rozpoczynająca sezon taneczny to pamiętajcie, że może w niej wziąć udział każdy, nie tylko nasi obecni uczniowie. Bardzo serdecznie zapraszamy i naszych byłych uczniów, ale także znajomych, którzy nie byli i nie są naszymi uczniami oraz wszystkich, którzy chcieliby pobawić się podczas „PRL STORY” w naszym gronie i przenieść się na kilka godzin do, nie tylko „mrocznego”, ale często też bardzo rozbawionego świata tamtych lat.

Gwarantujemy szaloną zabawę zapewniając smaczne potrawy (będzie galareta, schabowy, salceson itp.) i alkohol bez limitu.

Muzycznie jak to zwykle u nas, będziemy przeplatali utwory z czasów PRL, muzyką tańców towarzyskich, salsą i współczesną muzyką rozrywkową. Tradycyjnie nie będzie jednak disco polo.

Mamy nadzieję, że niczego Wam nie zabraknie i że będzie to kolejna taneczna impreza, którą będziemy długo i tylko mile wspominali 🙂