Rozpoczęliśmy zajęcia solo w nowym sezonie 2020/2021 w Zamościu

Taneczne zajęcia solo w Szkole Tańca MYKA Zamość, to trzy rodzaje zajęć: lady latino, zumba fitness i zumba gold.

Taneczne zajęcia solo będą dla Was idealnym rozwiązaniem, jeśli nie macie partnera do nauki tańca. Chociaż na nasze zajęcia w parach można także zapisać się bez partnera (czy bez partnerki).

Zasady

Na zajęciach solo obowiązują karnety, które umożliwiają uczestniczenie w każdym z wymienionym poniżej rodzajów zajęć z tym samym karnetem.

Osobom, które mogą uczęszczać na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu polecamy karnet na 8 wejść. Jego koszt to 120 zł (15 zł za wejście) i ważny jest dwa miesiące.

Jeżeli jest szansa na częstsze zajęcia (co bardzo polecamy, żeby efekt był i lepszy i szybszy), to bardziej opłacalny jest karnet na 16 wejść. Ten kosztuje 200 zł (12,50 zł za wejście) i ważny jest aż trzy miesiące.

Jeżeli możecie być u nas częściej niż dwa razy w tygodniu, a może ponadto skorzystać z innych kursów to najbardziej odpowiedni będzie karnet bez limitu wejść. Można go wykorzystać na każde z naszych zajęć solo, i parami. Jego koszt to 160 zł za miesiąc. Natomiast dla osób, które nie mogą być u nas regularnie i obawiają się, że nie wykorzystają swojego karnetu, polecamy karnet na 5 wejść w cenie 100 zł (20 zł/wejście). Jego ważność wygasa 30 czerwca, bez względu na to, kiedy zostanie kupiony.

Plan zajęć solo na sezon 2020/21

poniedziałki 17.30 – 18.25 lady latino (grupa początkująca)
19.30 – 20.25 zumba fitness
wtorki 18.30 – 19.25 zumba gold
środy 19.30 – 20.25 zumba fitness
czwartki 17.30 – 18.25 lady latino (grupa początkująca)
piątki 17.10 – 18.05 zumba gold

Zapisy

Zapisać można się osobiście w recepcji lub poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), albo mailem (recepcja@myka.pl). Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy. Naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.

Zajęcia solo (1 wejście) trwają 55 minut.

1. Lady Latino

To zajęcia adresowane tylko do pań.

Na tych zajęciach panie nie tylko nauczą się tańczyć, ale poprawią też kondycję i zadbają o sylwetkę. Lady Latino to połączenie tańców latynoamerykańskich z intensywnością porównywalną w grupach zaawansowanych do zajęć aerobiku. (w grupach początkujących są mniej intensywne).

Na zajęciach lady latino panie poznają podstawy salsy tańczonej solo, ale także innych tańców latynoamerykańskich: kubańskiej cha-chy, rumby, brazylijskiej samby, merengue, amerykańskiego jive’a, mambo czy bachaty.

Zajęcia te doceniane są przez panie, które nie lubią bardzo intensywnego treningu a chcą taneczną przygodę kontynuować przez dłuższy okres czasu.

2. Zumba fitness

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę i poprawia kondycję. To jednak nie wszystko, ponieważ zumba powoduje też wzrost optymizmu i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.Zumba fitness

Zumba to zajęcia dla kobiet i mężczyzn.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają do zabawy. Zumba to bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych. Zatańczycie elementy merengue, salsy, cumbii, reggaetonu, flamenco, samby, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista …. i wielu innych. Zumba …to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste, ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawiają, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces. Zumba wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

2. Zumba Gold

To specjalnie opracowany program zajęć taneczno-ruchowych o najmniejszej intensywności w naszej szkole. W zajęciach tych mogą uczestniczyć i kobiety, i mężczyźni.

Są mniej intensywne niż zajęcia Lady Latino i tym bardziej niż zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecane są osobom, które nie mogą lub nie chcą uczęszczać na zbyt dla nich męczące zajęcia tradycyjnej Zumby Fitness. Zajęcia te polecamy osobom w różnym wieku, które nie mogą ćwiczyć zbyt intensywnie.

Poniżej filmy prezentujące „migawki” zajęć solo.


Zapraszamy…