Rozpoczynamy nowy kurs salsy dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na nowy kurs salsy w parach. Na kursie tym uczymy zarówno salsy kubańskiej jak i liniowej. Obie są bardzo popularne i lubiane przez dorosłych. Salsą kubańską można bardzo dobrze bawić się zarówno w parze, jak i w grupie wielu par, tańcząc salsę w wersji „Rueda de Cassino”.

Tańczenie salsy w wersji rueda de cassino, to świetna zabawa :)

Warunki

Na kurs salsy w parach można zapisać się bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Możliwe, że „drugą połówkę” uda się znaleźć na kursie. O czasie trwania nauki decydujecie Państwo sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć. Wstępnie zajęcia planowane są raz w tygodniu w środy o godz. 20.30. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 września 2020. Ponieważ możliwe, że spotkanie to będzie połączone z pierwszymi zajęciami, prosimy o zabranie zmiennego, wygodnego obuwia z czystą podeszwą. Cena za miesiąc zajęć (4 spotkania po 60 min.) to 100 zł od osoby.

Zapisy

Zapisać można się osobiście w recepcji lub poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), albo mailem (recepcja@myka.pl). Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach).