Wznawiamy zajęcia taneczne

Wznawiamy zajęcia taneczne od 18 maja 2020 dla dorosłych i dla grup sportowych. Planujemy, że pozostałe grupy rozpoczną zajęcia wkrótce, możliwe, że od 25 maja. 

W trosce o zdrowie naszych uczniów, zgodnie z zaleceniami wznowione zajęcia odbywać się będą w nowym reżimie sanitarnym, którego najważniejsze zasady przedstawiamy poniżej:

Zajęcia odbywać się będą ze zmniejszoną ilością uczestników, do 12 osób+instruktor na sali B, do 16 osób+dwóch instruktorów na sali A.  W związku z powyższym grupy, w których uczestnictwo zadeklaruje większa ilość osób będą musiały być podzielone. W takich grupach konieczna będzie rezerwacja miejsca, o czym zostaną Państwo poinformowani sms-em.

  • Zamknięte zostają szatnie (otwarte są tylko toalety) i dlatego prosimy o dostosowanie stroju do zajęć. Po wejściu na salę zmieniamy tylko obuwie.
  • Wejście na sale odbywa się nie przez hol recepcyjny, tylko wejściami zewnętrznymi, (do sali A drzwiami tylnymi obok sceny a do sali B metalowymi schodami po prawej stronie budynku). Po wejściu na salę obowiązuje dezynfekcja rąk, tak samo przed opuszczeniem sali.
  • Wprowadzone zostają 15 minutowe przerwy pomiędzy wychodzącymi i wchodzącymi  grupami. Dlatego zajęcia, które trwały 60 minut lub dłużej zostają skrócone o 15 minut. Obowiązek wprowadzenia przerw może powodować zmiany planów zajęć niektórych grup (szczególnie dziecięcych). Jeżeli nie otrzymacie Państwo informacji o zmianie planu, zapraszamy na zajęcia zgodnie z planem, który obowiązywał przed zawieszeniem zajęć.
  • Nie ma obowiązku noszenia maseczek podczas zajęć.
  • Zalecane jest zachowanie 2m dystansu pomiędzy ćwiczącymi.
  • Zamknięta zostaje poczekalnia w holu recepcyjnym, a przy ladzie recepcyjnej obowiązują 2 m odstępy.  Rodzice oczekujący na dzieci mogą przebywać wyłącznie na zewnątrz budynku lub w barku, w którym limit przebywających osób ograniczony jest do 10 osób.

W związku z licznymi zapytaniami informujemy także, że:

  • Nie planujemy w tym roku przerwy wakacyjnej. W miarę możliwości chcemy prowadzić zajęcia także w lipcu i sierpniu.
  • Planowany obóz wakacyjny nie odbędzie się w Suścu. Zakładamy, że w planowanym terminie (13-20 lipca 2020) zorganizujemy zajęcia na miejscu w formie półkolonii. Możliwe, że wydłużymy czas trwania takich półkolonii.