Kurs tańca dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny kurs tańców towarzyskich. To kurs tańców użytkowych, niezbędnych na każdej imprezie.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres tańców przydatnych na każdej tanecznej imprezie, rozpoczynając naukę od najprostszych kroków w aż 8-10 tańcach. Wśród nich znajdują się bardzo modna ostatnio salsa i najbardziej praktyczny taniec – disco fox, który dorośli nazywają „imprezowo-weselnym”, ale także kilka innych, które na pewno przydadzą się na każdej imprezie. Poznacie podstawowe kroki i figury także w walcu angielskim i wiedeńskim, w tangu, cha-chy, quickstepie czy jiv’ie. Pozwoli to na bardziej swobodne poruszanie się na parkiecie do szerokiego wachlarza muzyki, z jaką spotykacie się Państwo na tanecznych imprezach.

Zasady

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Zajęcia planowane są wieczorami, dni i godziny zajęć zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym. Planujemy rozpoczęcie tego kursu na przełomie stycznia i lutego 2020. Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, ponieważ możliwe, że to ostatni taki kurs przed wakacjami.

Korzyści

Kurs ten da Wam podstawowe umiejętności taneczne, dzięki którym poczujecie się pewniej i swobodniej na parkiecie. Jeśli radzicie sobie w tańcu całkiem nieźle, to pozwoli Wam na „podszlifowanie” Waszych tanecznych umiejętności. Poza praktycznymi umiejętnościami macie szansę zyskać jeszcze bardzo wiele, o czym mówią nam nasi kursanci. I nowe znajomości, i fantastyczną formę spędzenia wolnego czasu, i możliwość relaksu i „odreagowania” po trudach dnia codziennego:

…”w końcu nie unikam wesel i innych imprez, na których wypada tańczyć”

…”zajęcia na kursie są dla mnie prawdziwym relaksem i odpoczynkiem po pracy”

…”zajęcia to wspaniała forma spędzenia z partnerem wolnego czasu a poza tym nabyliśmy dużo umiejętności, które wykorzystujemy na różnych imprezach”.

…”poza tym, że czuję, że tańczę coraz lepiej :), to zajęcia taneczne dają mi ruch, którego mam tak mało i odstresowują mnie jak nic innego dotąd, nie można tańczyć i myśleć o problemach i dlatego bardzo tu odpoczywam psychicznie”

Zapisy

Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj) , telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), mailem (recepcja@myka.pl) lub osobiście w naszej recepcji w Zamościu przy ul. Starowiejskiej 25 A.