Rozpoczynamy zapisy na Kurs Tańca dla nowożeńców

Zapraszamy osoby planujące ślub i wesele w tym roku, na Kurs Tańca dla Nowożeńców.

Więcej o naszej ofercie dla narzeczonych przeczytacie zaglądając na stronę (Oferta/Choreografie dla nowożeńców).

Warunki

Zapisy na tegoroczną edycję kursu już trwają. Rozpoczęcie kursu planujemy po zapisaniu 8 lub większej ilości par, dlatego zainteresowane pary zachęcamy do zapisów. Cena za miesiąc (4 spotkania po 60 min.) to 100 zł od osoby. Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73), mailem (recepcja@myka.pl) lub osobiście w naszej recepcji. Dni i godziny zajęć zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym.

Nie obawiaj się

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Program kursu obejmuje tylko 3-4 tańce, które uznajemy za niezbędne na weselu, i które narzeczeni najczęściej wybierają na pierwszy taniec Młodej Pary.

Dlaczego warto z kursu skorzystać?

Ponieważ możliwe, że to jedyny taki kurs w tym sezonie. Kurs taki jest też bardzo dobrym, wstępnym przygotowaniem do pierwszego tańca Młodej Pary, ponieważ pozwala za stosunkowo niską cenę nauczyć się podstaw tańca, którego indywidualną choreografię można potem rozwinąć na indywidualnych lekcjach „pierwszego tańca”. Po pierwsze poznając podstawy 3-4 tańców, łatwiej będzie Wam podjąć decyzję, który z nich zechcecie zaprezentować swoim Gościom. Po drugie wesele, to nie tylko pierwszy taniec, a ucząc się kilku, łatwiej poradzicie sobie na parkiecie podczas całego wesela i na kolejnych wspólnych imprezach, których przecież planujecie mnóstwo. Po trzecie to najtańsza możliwość przygotowania się do wesela. Polecamy.