Nowy kurs tańca dla młodzieży w Szkole Tańca MYKA Zamość

Od listopada 2019 zapraszamy młodzież z Zamościa i okolic na nowy kurs tańca.

Kiedy i gdzie?

Zajęcia kursu odbywają się we wtorki o godzinie 15.25 w Pensjonacie MYKA*** przy ul. Starowiejskiej 25A w Zamościu. 5 listopada 2019 odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne. Osoby, które chcą jeszcze do kursu dołączyć, prosimy o kontakt z recepcją (tel. 609737173)

Program kursu

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy. Naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych uczniów.

Program kursu przewiduje naukę kilku tańców niezbędnych na każdej tanecznej imprezie, które tańczy się do muzyki dyskotekowej, rozrywkowej czy klubowej (disco fox, disco rock lub disco samba) a także salsę kubańską w wersji liniowej i „rueda de cassino”. Na kursie  pojawią się również użytkowe wersje tańców towarzyskich takich jak jive, walc, tango, czy cha-cha.

Korzyści

Nasze kursy dla młodzieży doskonale przygotowują do studniówki, ale też do każdej innej imprezy tanecznej, których w dorosłym życiu bez wątpienia będzie wiele. Nasi kursanci nie tylko nabywają podstawowych umiejętności tanecznych, ale także poznają zasady postawy, trzymania i prowadzenia w tańcu, dzięki czemu nabierają pewności siebie, lekkości i płynności ruchów, i zamiast „podpierać ściany”, czy wstydzić się braku tanecznych umiejętności, znakomicie bawią się tańcem na różnorodnych imprezach.

O czasie trwania nauki uczestnicy decydują sami, wnosząc opłaty za kolejny miesiąc zajęć.

Koszt kursu to 80 zł od osoby za miesiąc (4 spotkania w miesiącu po 60 minut). Zapisać można się poprzez formularz on-line na naszej stronie (tutaj)telefonicznie (recepcja, tel. 609 73 71 73) lub mailem (recepcja@myka.pl).