Rozpoczynamy kurs Salsy w parach dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny kurs Salsy w parach  dla początkujących. To kurs tańca, chyba najbardziej obecnie lubianego przez naszych dorosłych uczniów.

Rozpoczęcie kursu

W czwartek – 3 października 2019 o godz. 20.30 

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres figur salsy kubańskiej i liniowej, przydatnych nie tylko na salsotece, ale też na każdej tanecznej imprezie. Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków podstawowych. Nasi zaawansowani uczniowie tańczą w tym tańcu ponad 50 figur, ale wystarczy poznać kilka lub kilkanaście, żeby zupełnie swobodniej poczuć się na parkiecie. To naprawdę najbardziej lubiany taniec przez naszych dorosłych uczniów, szczególnie w wersji tańczonej w grupie, w kole, znanej jako rueda de casino. Nauczycie się także Państwo zasad trzymania i prowadzenia w parze.

Zasady organizacyjne

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Zajęcia odbywać się będę w czwartki lub w piątki (dzień i godzina zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym) i trwają 60 min. Cena to 100 zł od osoby za miesiąc (4 spotkania). Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład disco foxa lub tańców towarzyskich), cena to 60 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs, możecie skorzystać z niego gratis !!!

Na zajęciach obowiązuje zmienne obuwie z czystą podeszwą (nie ma znaczenia, czy są to buty sportowe, czy „wizytowe”. Strój prosimy dostosować do własnych upodobań, może to być ubranie sportowe, lub takie w jakim dobrze czujecie się na co dzień.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Rozpoczynamy też już zapisy na kurs tańca dla narzeczonych przygotowujący do wesela. Więcej informacji tutaj.