Sukcesy par Szkoły Tańca MYKA

Gratulujemy naszym parom, które wspaniale reprezentują nie tylko naszą szkołę, ale także Zamość i Polskę na krajowych i zagranicznych parkietach.

W pierwszej połowie 2019 r. dwie pary Szkoły Tańca MYKA reprezentowały nie tylko naszą szkołę, ale także Zamość i Polskę na najważniejszych turniejach, które odbywały się w Polsce, Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Krzysztof Myka i Agnieszka Ośródka

po raz kolejny  potwierdzili, że należą już do światowej czołówki dorosłych par standardowych.

Trzykrotnie reprezentowali Polskę na bardzo prestiżowych turniejach  rozgrywanych w tym sezonie w Anglii plasując się na nich w ćwierćfinałach. Na Mistrzostwach Europy WDC wytańczyli 14 miejsce, a na turniejach BLACKPOOL DANCE FESTIWAL i FREEDOM TO DANCE odpowiednio 17 i 14 miejsce. W czerwcu zatańczyli też na dwóch turniejach w Niemczech. Na turnieju German Open w Mannheim razem z Pawłem Kidybińskim i Oliwią Tracz reprezentowali Polskę tańcząc Team Match. W kategorii par dorosłych w tańcach standardowych wytańczyli 9 miejsce a na turnieju Freedom to Dance w Mannheim 5 miejsce.

Godnie reprezentowali też naszą szkołę i Zamość na Otwartych Mistrzostwach Polski „POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS”, na których wytańczyli II miejsce i na Pucharze Polski „POLISH CUP„, na którym uplasowali się na IV miejscu.  Wygrali także turniej z cyklu Grand Prix Polski w Lublinie.

Bardzo dobrymi wynikami może pochwalić się także kolejna nasza para.

Paweł Kidybiński i Oliwia Tracz

która w tym sezonie zadebiutowała na najbardziej prestiżowych turniejach zagranicznych w kategorii par młodzieżowych.

Do ich najbardziej spektakularnych wyników zaliczamy: III miejsce na German Open Festiwal w 10 tańcach oraz III miejsce w tańcach latynoamerykańskich w kategorii do 21 lat, V miejsce na  na Pucharze Polski „POLISH CUP”, VI miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski „POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS” w tańcach LA oraz zakwalifikowanie się do ćwierćfinałów Mistrzostw Europy WDC.

Ogromnie Gratulujemy obu parom tych wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych. To prawdziwi AMBASADOROWIE polskiego tańca, z których jesteśmy bardzo dumni.