Rozpoczynamy kurs Salsy w parach dla dorosłych w Zamościu

Zapraszamy dorosłe osoby z Zamościa i okolic na kolejny kurs Salsy w parach  dla początkujących. To kurs tańca, chyba najbardziej obecnie lubianego przez naszych dorosłych uczniów.

Rozpoczęcie kursu

W piątek 8 marca 2019 odbyło się spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia. Kolejne zajęcia odbędą się 22 marca (15 marca zajęcia są odwołane ze względu na organizację turnieju ). Można jeszcze dołączyć do tej grupy. Polecamy.

Program

Na kursie tym poznają Państwo niezbędny zakres figur salsy kubańskiej i liniowej, przydatnych nie tylko na salsotece, ale też na każdej tanecznej imprezie. Naukę rozpoczynamy od najprostszych kroków podstawowych. Nasi zaawansowani uczniowie tańczą w tym tańcu ponad 50 figur, ale wystarczy poznać kilka lub kilkanaście, żeby zupełnie swobodniej poczuć się na parkiecie. To naprawdę najbardziej lubiany taniec przez naszych dorosłych uczniów, szczególnie w wersji tańczonej w grupie, w kole, znanej jako rueda de casino. Nauczycie się także Państwo zasad trzymania i prowadzenia w parze.

Zasady organizacyjne

Na tym kursie tańczymy oddzielnie i w parach. Można zapisać się zatem bez partnera/partnerki, jednak najlepszy efekt uzyskamy ćwicząc kroki i figury, nie tylko oddzielnie, ale i parami. Zajęcia odbywają się w piątki o godzinie 18.30 (nie ma zajęć wyjątkowo 15 marca) i trwają 60 min. Cena to 90 zł od osoby za miesiąc (4 spotkania). Zapisać można się poprzez formularz na tej stronie (tutaj), telefonicznie w dni robocze (recepcja, tel. 609 73 71 73), lub mailem (recepcja@myka.pl). Dla osób, które uczęszczają już na inny nasz kurs (na przykład disco foxa lub tańców towarzyskich), cena to 60 zł za miesiąc. A jeśli to trzeci Wasz kurs, możecie skorzystać z niego gratis !!!

Na zajęciach obowiązuje zmienne obuwie z czystą podeszwą (nie ma znaczenia, czy są to buty sportowe, czy „wizytowe”. Strój prosimy dostosować do własnych upodobań, może to być ubranie sportowe, lub takie w jakim dobrze czujecie się na co dzień.

Tempo nauki dostosowane jest do możliwości grupy, a naukę rozpoczynamy od bardzo łatwych, podstawowych kroków, możliwych do nauczenia się przez wszystkich naszych kursantów. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, bez górnej granicy wiekowej (osoby po 60-tce nie są rzadkością na naszych zajęciach). Zachęcamy do skorzystania z tej oferty. Rozpoczynamy też już zapisy na kurs tańca dla narzeczonych przygotowujący do wesela. Więcej informacji tutaj.